کد خبر: 6221 A

درباره ترکیب بازیگران سریال «نفس»/ این ستاره‌های گمنام

درباره ترکیب بازیگران سریال «نفس»/ این ستاره‌های گمنام

ایران‌آرت: بدون تعارف می توان گفت آثار جلیل سامان بهترین ویترین برای قدرت نمایی بازیگران محسوب می شود. سریال «نفس»هم که این روزها از تلویزیون در حال پخش است، خوب یا بد، کاراکترهایی دارد که بازیگرانشان در شب های رمضان نگاه ها را به سمت خود جذب می‌کنند.

هفته‌نامه همشهری جوان، درباره این بازیگران گزارش کوتاهی منتشر کرده است:

 

ساناز سعیدی(ناهید)

درباره کاراکتر: می توان رگه هایی از کاراکتر های آشنای دنیای داستانی جلیل سامان را در ناهید امینی هم دید. دختری شاد، سرخوش، اهل مد و به روز، بیگانه و بی اعتنا به سیاست که شغل پرستاری دارد و در بحبوحه ی تحولات انقلاب به دریافت های تازه ای از زندگی خود و اطرافیانش می رسد.

ساناز سعیدی

ژاله صامتی(عالیه)

درباره کاراکتر: به سنت سریال های ایرانی، در طراحی خانواده مادر نقش کلیدی دارد. عالیه غفاری هم مادر خانواده ی اصلی داستان نفس است؛ یعنی مادر ناهید. زنی شبیه همه ی زن های ایرانی که عاشق همسر و فرزندش است اما در عین حال دچار نگرانی هایی درباره این دو است.

 

مسعود رایگان(هادی امینی)

درباره کاراکتر: هادی امینی پدر ناهید است و در کنار عالیه خانواده ی اصلی داستان نفس را تشکیل می دهند. نظامی سابق که مخالف درگیر شدن دخترش با برخی مسائل است و از اینکه ناهید به جای استفاده از تحصیلاتش ، در جایی سطح پایین کار می کند دل خوشی ندارد.

 

شهاب شادابی(داریوش)

درباره کاراکتر: به قاعده ی داستان های عاشقانه طبیعتا در خلال عادی ترین روابط کاری، رابطه ای عاطفی شکل می گیرد و این بار رابطه در روایت" نفس" بر دوش داریوش است، رئیس کاراکتر اصلی داستان در محیط کار که همزمان دلبسته ی اوست و تلاش دارد به وصال ناهید برسد.

 

هدایت هاشمی(شیخ حسن)

در باره کاراکتر: این از ایده های جلیل سامان در طراحی داستان نفس بوده که با فراخواندن کاراکترهایی از دوسریال قبل؛ قسمت سوم سه گانه اش را تبدیل به نخ تسبیح روایت ها کند. هاشمی همان نقش شیخ حسن را که در پروانه هم داشت، ایفا می کند و این جا زمانی بعد تر از آن سال ها و حوالی سال های56و57 او را می بینیم که حضوری کوتاه در روایت دارد.

 

سودابه بیضایی(مهری)

درباره کاراکتر: این بازیگر هم همان نقش مهری را که در ارمغان تاریکی داشت، در سریال نفس بازی می کند. او را این جا زمانی قبل تر از شکل گیری زندگی اش در قالب روایت" ارمغان تاریکی" می بینیم و شاهد حضور کوتاهی از او در حاشیه ی داستان " نفس" هستیم.

 

 

 

مسعود رایگان سریال نفس ساناز سعیدی ژاله صامتی شهاب شادابی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین