کد خبر: 63883 A

واکنش رئیس جمهور به حاشیه خانم سینماگر/ دومین عذرخواهی نوشین معراجی

واکنش رئیس جمهور به حاشیه خانم سینماگر/ دومین عذرخواهی نوشین معراجی

سید ابراهیم رئیسی هم به ماجرای نوشین معراجی ورود کرد.

ایران آرت: رئیس‌جمهور به حاشیه بحث‌برانگیز در جشنواره چهلم فجر، اظهارنظر نویسنده یکی از فیلم‌های این جشنواره و بازتاب‌ها به این اظهارات واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، سیدابراهیم رئیسی در توییتی نوشت: «اولویت در عرصه فرهنگ حمایت از تولیدات فاخر است. در حاشیه جشنواره فجر اظهارنظر غلطی انجام شد که با وجود عذرخواهی مکرر گوینده، وزارت ارشاد نیز آن سخنان را رد و محکوم کرد.

ضمن تشکر از حساسیت و غیرت دینی در قبال این قضیه، معتقدیم خطای آشکار فردی نباید به جامعه هنری تعمیم داده شود».

دومین عذرخواهی نوشین معراجی

نوشین معراجی، فیلمنامه‌نویس «نمور» که سخنان او در نشست خبری این فیلم در جشنواره فجر، جنجالی شد، بار دیگر، بابت سوء‌تفاهم رخ داده عذرخواهی کرد.
 
او در فایلی صوتی که منتشر کرده است، می‌گوید: «من نوشین معراجی، نویسنده فیلم سینمایی «نمور» هستم که در جشنواره چهلم فجر پخش شد. در رابطه با حواشی این جشنواره و در طول نشست خبری این فیلم، جمله‌ای از من در فضای مجازی پخش شد که باعث حواشی فراوانی شد.
فقط می‌خواستم خدمت شما عرض کنم که این جمله بدون قصد و غرض قبلی بیان شده و تحت فشار سوال و پاسخ‌های آن‌روز و در واقع جوی که داخل نشست خبری بود این جمله را بیان کردم، من مثل همه مردم ایران و همه مردم کشورم به ضوابط اخلاقی و شرعی ایمان داشته و پایبند اصول اخلاقی هستم و به عقد و ارائه خطبه عقد پایبند هستم و این‌که هیچ قصدی برای اشاعه فضای ناشایستی که در فضای مجازی بیان می‌شود، نداشتم.
اگر با سوتفاهمی این مساله را به جامعه القا کردم از تمامی مردم کشورم عذرخواهی می‌کنم و می‌خواهم همه شما بدانید که من مثل همه شما پایند به اصول اخلاقی هستم.»

 

سید ابراهیم رئیسی نوشین معراجی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین