کد خبر: 64016 A

این فیلم بیوگرافیکال زندگی یانکوویچ اولین روزهای شهرتش با "مثل یک جراح" با همکاری مدونا تا روابط مخفیانه‌اش با سلبریتی‌ها را پوشش خواهد داد.

ایران آرت: با آغاز فیلمبرداری فیلم بیوگرافیکال "ویرد ال یانکوویچ" با بازی دنیل ردکلیف، اولین تصویر از ایوان ریچل وود در نقش مدونا منتشر شد.

"داستان ال یانکوویچ" (The Al Yankovic Story) اولین عنوان اریجینال پلتفرم روکو (Roku) خواهد بود. "فانی اور دای" و "تانگو" تهیه‌کنندگان این پروژه به نویسندگی یانکوویچ و "اریک اپل" خواهند بود.

به گزارش ۳۰نما، این فیلم بیوگرافیکال زندگی یانکوویچ اولین روزهای شهرتش با "مثل یک جراح" (Like a Surgeon) با همکاری مدونا تا روابط مخفیانه‌اش با سلبریتی‌ها را پوشش خواهد داد و مخاطبین را به سفری باورنکردنی به زندگی حرفه‌ای و شخصی یانکوویچ می‌برد. 

علاوه بر وود و ردکلیف، "رین ویلسون" در نقش "دکتر دمنتو" مجری رادیو، "توبی هاس" و "جولین نیکلسون" در نقش والدین یانکوویچ نقش‌آفرینی خواهند کرد.

وود به‌زودی مستند "خیزش ققنوس" (Phoenix Rising) به کارگردانی "ایمی برگ" را در اچ‌بی‌او خواهد داشت. او در این مستند ادعا می‌کند که منسون در سال ۲۰۰۷ و در حین فیلمبرداری موزیک ویدیوی "عینک قلبی" (Heart-Shaped Glasses) به او "اساساً مقابل دوربین تجاوز" کرده است.

 

مدونا داستان ال یانکوویچ دنیل ردکلیف
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین