کد خبر: 64305 A

بازیگر ۶۷ ساله هالیوود در پی ابتلا زبان‌پریشی و از دست دادن قدرت تکلم از حرفه بازیگری بازنشسته خواهد شد.

ایران آرت: خانواده برویس ویلیس اعلام کرده است که این بازیگر ۶۷ ساله در پی ابتلا زبان‌پریشی و از دست دادن قدرت تکلم از حرفه بازیگری بازنشسته خواهد شد.

در بیانیه مشترک اعضای خانواده ویلیس آمده است: «ما به عنوان یک خانواده به هواداران شگفت‌انگیز بروس اعلام می‌کنیم که بروس عزیز ما برخی مشکلات جسمانی را تجربه می‌کند و اخیراً اختلال زبانی زبان‌پریشی او تشخیص داده شده و قدرت تکلم او را تحت تأثیر قرار داده است. در نتیجه این اختلال و پس از تأمل بسیار، بروس از حرفه [بازیگری] که برای او بسیار اهمیت داشت کناره‌گیری می‌کند.»

خانواده ویلیس ادامه می‌دهند: «دوران واقعاً دشواری برای خانواده ماست اما از ابراز محبت، همدردی و حمایت همیشگی شما سپاسگزاری می‌کنیم. به عنوان یک خانواده قدرتمند این دوران را پشت سر می‌گذاریم، اما می‌خواستیم هواداران را آگاه کنیم چرا که می‌دانیم او تا چه اندازه برای شما اهمیت دارد، همان‌گونه که شما برای او اهمیت دارید. همان‌طور که بروس همیشه می‌گوید: «خوش باشید» و ما نیز قصد داریم همین کار را انجام دهیم.»

به گزارش ۳۰نما، ویلیس از اوایل دهه ۱۹۸۰ وارد دنیای بازیگری شد و در فیلم «جکم» (The Verdict) «سیدنی لومت» بازی کرد اما پس از سریال «مونلایتینگ» (Moonlighting) شبکه ای‌بی‌سی و سپس نقش «جان مک‌کلین» در «جان سخت» (Die Hard) به شهرت جهانی رسید. فیلم‌های ویلیس در طول چهار دهه بیش از ۵ میلیارد دلار در سراسر دنیا فروخته‌اند. ویلیس پنج نامزدی و یک جایزه گلدن گلوب، سه نامزدی و یک جایزه امی در کارنامه دارد. او تنها در سال ۲۰۲۱ در هفت فیلم بلند ظاهر شده بود که شش عنوان آن بدون اکران در سالن‌های سینما پخش شد. ویلیس سابقه بازی در سه اپیزود از سریال «دوستان» (Friends) را نیز داشت.

 

هالیوود بروس ویلیس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین