کد خبر: 64309 A

کیدمن در این تصویر با دهانی باز و چشمانی قابل رؤیت است که در حال بیرون زدن از حدقه‌اند. تصور می‌شد که این واکنشی است به سیلی ویل اسمیت به کریس راک، اما ماجرا چیز دیگری است.

ایران آرت: وقتی "ویل اسمیت" در مراسم اسکار یکشنبه شب (Oscars 2022) روی صحنه رفت تا به "کریس راک" که با همسرش "جیدا پینکت اسمیت" شوخی کرده بود سیلی بزند، در شبکه‌های اجتماعی انفجاری رخ داد. یکی از ترکش‌های این انفجار تبدیل شدن تصویری از "نیکول کیدمن" به یک میم بود. کیدمن که با فیلم "ریکاردو بودن" (Being the Ricardos) در این مراسم حاضر بود، در این تصویر با دهانی باز و چشمانی قابل رؤیت است که در حال بیرون زدن از حدقه‌اند.

با این حال، کاشف به عمل آمده است که کیدمن در این لحظه به سیلی "ویل اسمیت" واکنش نشان نمی‌دهد و به پیش از آغاز پخش زنده مراسم تعلق دارد. برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی که از این موضوع آگاهی نداشتند، از این تصویر میم‌های گوناگون ساختند و آن را "واکنشی" به سیلی اسمیت دانستند.

88

واکنش "لوپیتا نیانگو" به بحث و جدل اسمیت و راک نیز در شبکه‌های جنجالی شد. یکی از کاربران با به اشتراک گذاشتن تصویری از بهت نیانگو می‌نویسد: "در حین بحث کریس و ویل من خود نیانگو هستم."

به گزارش 30نما، سیلی اسمیت به راک از شوخی کمدین با "جیدا پینکت اسمیت" همسر "ویل اسمیت" ناشی شد. راک روی صحنه گفت سر بی‌موی جیدا برای بازی در فیلم "جی‌آی جین ۲" (GI Jane 2) مناسب است. اسمیت در واکنش به این شوخی روی صحنه رفت و پس از نواختن سیلی به راک گفت: "اسم همسر من را با دهان کثیفت نیاور!" آکادمی جلساتی محرمانه برای بازپس‌گیری اسکار اسمیت برگزار کرده اما برخی منابع نزدیک به مدیران آکادمی می‌گویند احتمال پس گرفته شدن جایزه این بازیگر اندک است.

اسمیت دوشنبه شب رسماً به خاطر این سیلی از راک و آکادمی عذرخواهی کرد.

 

نیکول کیدمن اسکار ۲۰۲۲
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین