کد خبر: 64896 A

در حالی که حاشیه هایی مانند چگونگی حضور فرهاد اصلانی و ترانه علیدوستی در جشنواره فیلم کن، برای فیلم برادران لیلا در شبکه های مجازی پیچیده، دو بازیگر استار این اثر به کن فرانسه رسیدند تا در نخستین نمایش حاضر باشند.

ایران آرت: «برادران لیلا»، با کارگردانی سعید روستایی و بازی ترانه علیدوستی، نوید محمدزاده و پیمان معادی، نماینده سینمای ایران در بخش مسابقه اصلی هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن است.

این فیلم، در جشنواره کن، در پنج نوبت روی پرده می‌رود که نخستین نمایش آن، ساعت ۱۵ امروز (چهارشنبه ۲۵ می- ۴ خرداد) در گرند لومیر (سالن اصلی جشنواره) خواهد بود.

به همین مناسبت، برخی از بازیگران این فیلم از جمله نوید محمدزاده و پیمان معادی، به شهر کن مسافرت کرده تا در این جشنواره حاضر شوند.

عکس زیر، خوش و بش نوید محمدزاده و پیمان معادی را در جشنواره فیلم کن، نشان می‌دهد.

پیمان معادی (در نقش منوچهر)، نوید محمدزاده (در نقش علیرضا) و محمد علیمحمدی (در نقش فرهاد)، برادران ترانه علیدوستی (در نقش لیلا)، در این فیلم هستند. سعید پورصمیمی و فرهاد اصلانی، دیگر بازیگران این فیلم هستند.

نوید محمدزاده و پیمان معادی در کن

جزئیات زیادی درباره «برادران لیلا» منتشر نشده است، ولی گفته شده این فیلم، درامی با محور آسیب‌های اجتماعی ناشی از التهابات اقتصادی است.

 

جشنواره فیلم کن پیمان معادی ترانه علیدوستی نوید محمدزاده فرهاد اصلانی فستیوال فیلم کن سعید روستایی فیلم برادران لیلا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین