کد خبر: 65098 A

کیم کارداشیان، مریلین مونرو، لباس

کارداشیان گفته بود که برای پوشیدن لباس مونرو در «مت گالا» ۲۰۲۲ طی سه هفته ۱۶ پوند یا ۷.۲ کیلوگرم کاهش وزن داده است

ایران آرت: لباس نمادین مرلین مونرو از موزه بیرون آمد تا کیم کارداشیان آن را در «مت گالا» به تن کند. این لباس را مونرو در جشن تولد رئیس جمهور «جان اف. کندی» در سال ۱۹۶۲ پوشیده بود.

کارداشیان گفته بود که برای پوشیدن لباس مونرو در «مت گالا» ۲۰۲۲ طی سه هفته ۱۶ پوند یا ۷.۲ کیلوگرم کاهش وزن داده است. این لباس که در موزه‌ای در فلوریدا نگهداری می‌شد در سال ۲۰۱۶ با قیمت ۴.۸۱ میلیون دلاری خریداری و به یکی از گران‌قیمت‌ترین لباس‌های تاریخ تبدیل شده بود.

صفحه اینستاگرام (marilynmonroecollection) ادعا کرده است که تمامی تلاش‌ها برای حفظ و نگهداری، پس از اقدام کارداشیان این لباس شصت ساله آسیب جدی و همیشگی دیده است. این کاربر تصویری از لباس پیش و پس از پوشیده شدنش توسط کارداشیان به اشتراک گذاشته و می‌نویسد بعضی از کریستال‌های لباس گم شده و یا از جا درآمده است.

 

marilyn-monroe-dress-kim-kardashian-2-300x300

به گزارش ۳۰نما، کمپانی «رایلیز بیلیو ایت اور نات» پیش‌تر با انتشار بیانیه‌ای گفته بود «برای حفظ این اثر تاریخی در فرهنگ عامه» احتیاط زیادی شده و تغییری روی لباس صورت نگرفته است. کارداشیان پس از مراسم فرش قرمز نسخه بدل این لباس را پوشید.

نائب رئیس «رایلیز» در مصاحبه با «اسلیت» گفته بود: «ما با کیم و تیمش گفت‌وگوهای زیادی داشیتم و برای حفظ امنیت و حمل لباس اقدامات بسیاری کردیم. این لباس هیچ‌وقت با کیم تنها بود. نماینده ریپلیز همیشه در کنار آن حضور داشت.»

کارداشیان به «ووگ» گفته بود: «این ایده در مراسم سال گذشته که در ماه سپتامبر برگزار شد به ذهنم خطور کرد. با خود فکر کردم که آمریکایی‌ترین کاری که می‌شود انجام داد چیست. و پاسخ مرلین مونرو بود.»

 

کیم-کارداشیان-با-لباس-200-میلیارد-تومانی-مرلین-مونرو-در-مت-گالا-2022-1

 

مریلین مونرو کیم کارداشیان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین