کد خبر: 65140 A

برکینگ بد

سومین سریال در دنیای «برکینگ بد» ساخته می‌شود. سریال اصلی در ۷ فصل داستان یک معلم شیمی پایه دبیرستان را روایت می‌کرد.

ایران آرت: دن مک درموت، مدیر شبکه ای‌ام‌سی، گفت این شبکه راه را برای ساخت دومین اسپین آف از سریال محبوب برکینگ بد، بازگذاشته است.

سریال بهتر است با ساول تماس بگیرید که اولین اسپین آف از سریال برکینگ بد است، تابستان امسال تمام می‌شود اما آن طور که از ظواهر امر پیداست این پایان راه این دنیای تلویزیونی نیست.

به گزارش ایرنا، مک دورموت در یک مصاحبه جدید با ورایتی اذعان کرد ساخت یک سریال جدید از دل برکینگ بد به وینس گیلیگان و پیتر گولد، خالقان سریال بهتر است با ساول تماس بگیرید، بستگی دارد و توپ در حال حاضر در زمین آنهاست.

وی تصریح کرد: اگر برای ترغیب وینس و پیتر به ادامه دادن این دنیای تلویزیونی کاری از دستم برمی‌آمد حتما انجامش می‌دادم. باید در این باره از آنها سوال کنید اما در به روی آنها باز است و من مشتاقانه منتظر روزی هستم که تلفنم زنگ بخورد و وینس، پیتر و دوستانمان در سونی بگویند سلام، ما یک سریال جدید برای ادامه این دنیا داریم.

به گفته سیهورن، از آنجایی که از نظر گیلیگان و گولد از شخصیت وکسلر داستان بیشتری برای گفتن دارد، روی کاغذ احتمال ساخت چنین اسپین آفی وجود دارد. با این حال از آنجایی که خالقان سریال بهتر است با ساول تماس بگیرید در حال حاضر در حال کار کردن روی پروژه های دیگر هستند ساخت سریال جدید در این دنیای تلویزیونی به این زودی ها اتفاق نخواهد افتاد.  

سریال درام برِکینگ بد در ۷ فصل داستان یک معلم شیمی پایه دبیرستان را روایت می‌کند که به سرطان ریه مبتلاست و برای تامین مالی خانواده‌اش کار تولید و پخش مواد مخدر شیشه را آغاز می‌کند اما رفته رفته به سرکرده یکی از بزرگترین گروه‌های مافیای مواد مخدر در آمریکا تبدیل می‌شود.  

 

برکینگ بد بهتر است با سال تماس بگیرید
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین