کد خبر: 65148 A

بردلی کوپر، هالیوود

یکی از دوستان کوپر که بازیگر مشهور و نامزد سه جایزه اسکار بود، در کنار او ایستاده بود که آن کارگردان مشهور به کوپر گفت: «ما در چه دنیایی زندگی می‌کنیم که شما ۷ نامزدی دارید و او فقط ۳ نامزدی دارد؟»

ایران آرت: بردلی کوپر در قسمت اخیر پادکست «اسمارت‌لس» گفت که یک کارگردان مشهور زمانی او را به خاطر داشتن ۷ نامزدی اسکار مسخره کرد. این اتفاق در یک مهمانی در فصل جوایز فیلم «ستاره‌ای متولد شده است» کوپر رخ داد. این فیلم که در سال ۲۰۱۸ از سوی برادران وارنر منتشر شد، تعداد نامزدی اسکار کوپر را از چهار (سه نامزدی بازیگری و یک نامزدی بهترین فیلم به عنوان تهیه‌کننده در «تک‌تیرانداز آمریکایی») به هفت (بازیگر، فیلمنامه اصلی و بهترین فیلم برای «ستاره‌ای متولد شده است») افزایش داد. در این فیلم بردلی کوپر، لیدی گاگا، دیو چپل، اندرو دایس کلی و سام الیوت بازی می‌کنند.

این فیلم همچنین در هفتاد و هفتمین دوره جوایز گلدن گلوب پنج نامزدی از جمله بهترین فیلم درام به دست آورد و جایزه بهترین ترانه اصلی را برای «کم عمق» دریافت کرد. موسیقی متن فیلم هفت نامزدی دریافت جایزه گرمی دریافت کرد و چهار بخش را برنده شد. همچنین آلبوم موسیقی متن دو بار نامزد دریافت جایزه گرمی برای بهترین ترانه سال شد.

در ضیافت فصل جوایز، یکی از دوستان کوپر که بازیگر مشهور و نامزد سه جایزه اسکار بود، در کنار او ایستاده بود که آن کارگردان مشهور به کوپر گفت: «ما در چه دنیایی زندگی می‌کنیم که شما ۷ نامزدی دارید و او فقط ۳ نامزدی دارد؟»

کوپر به میزبان پادکست «SmartLess» گفت: «می‌خواهم به او بگویم: برادر، چرا تو اینقدر عوضی هستی؟ من هرگز این حرفت را فراموش نمی‌کنم.»

به گزارش همشهری آنلاین، کوپر از آن زمان تاکنون دو نامزدی اسکار دیگر هم دریافت کرده و مجموع نامزدی خود را به ۹ رسانده است. کوپر در تهیه‌کنندگی «جوکر» و «کوچه کابوس» که هر دو به رقابت بهترین فیلم راه یافتند، همکاری کرد. متأسفانه، اظهارنظر آن کارگردان اولین باری نبود که نامزدی اسکار کوپر را زیر سوال برد. این بازیگر گفت که یک بار دیگر هم یک بازیگر زن مشهور پس از اینکه او اولین نامزدی بازیگری خود را برای فیلم «دفترچه امیدبخش» (Silver Linings Playbook) دریافت کرد، حرف‌های تحقیرآمیزی به او زد.

انتظار می‌رود که فیلم بعدی کوپر، درام «مایسترو» (Maestro) در مقام کارگردان تحت حمایت نتفلیکس، بر تعداد نامزدی اسکارش بیفزاید. کوپر علاوه بر کارگردانی این فیلم، در نقش اصلی مقابل کری مولیگان در نقش همسر برنشتاین، فلیسیا مونته آلگره هم بازی می‌کند.

کوپر به پادکست «SmartLess» درباره فیلم جدیدش گفت: «این فیلمی درباره ازدواج، فیلمی درباره خانواده است. من در «ستاره‌ای متولد شده است» یک حربه مخفی برای موفقیت فیلم داشتم و آن دادن نقش به لیدی گاگا بود. حربه مخفی من در این فیلم هم لئونارد برنشتاین و گوستاو مالر است.»

احتمالا فیلم «مایسترو» بعد از سال ۲۰۲۳ اکران شود.

بردلی کوپر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین