کد خبر: 65356 A

رامبد جوان، خندوانه، وریا غفوری، محمد بحرانی، کامران تفتی

در پی اتفاقات پیش آمده در برنامه شامگاه گذشته «خندوانه» در ارتباط با حذف نام وریا غفوری، رامبد جوان و همچنین محمد بحرانی‌ صداپیشه «جناب خان» به صورت جداگانه از این بازیکن و هوادارانش عذرخواهی کردند.

ایران آرت: شامگاه پنجشنبه ـ ۲۳ تیر ماه ـ در مسابقه قاتی بازی (اسم فامیل) از برنامه «خندوانه»، نام وریا غفوری ـ کاپیتان سابق استقلال ـ توسط یکی از شرکت کنندگان انتخاب و نوشته شد که در ادامه و در زمان امتیازدهی بنا بر تصمیم سازندگان این نام حذف و جایگزین دیگری برای آن انتخاب شد.

اما در پی پخش فیلم این قسمت از برنامه «خندوانه» در فضای مجازی، رامبد جوان ـ مجری ـ در ویدئویی علت را توضیح داد. او گفت: «شامگاه پنجشنبه در برنامه خندوانه اسم وریای عزیز توسط کامران تفتی نوشته شد و همان جا من به شک افتادم که اگر قرار باشد در پخش دچار اشکال شود و مجوز پخش نگیرد، امتیازدهی هایمان هم در مسابقه برهم می ریزد و خود مسابقه را تحت تاثیر قرار می دهد؛ بنابراین همان جا با مشورت خود شرکت کنندگان و تیم سازنده به این نتیجه رسیدیم که نام وریای عزیز را پاک کنیم و یک نام دیگر بنویسیم که حداقل مسابقه دچار اشکال نشود، وگرنه وریا و همه فوتبالیست ها عزیز ما هستند و ما هیچ قصد توهین و بی حرمتی به هیچکس را نداریم. همین جا از خود وریا و طرفدارانش عذر می خواهیم.»

 

همچنین محمد بحرانی‌، صداپیشه «جناب خان» پیرو همین اتفاق در برنامه «خندوانه» متنی در صفحه شخصی اش منتشر کرد. او نوشت: «اتفاقی که دیشب در برنامه خندوانه افتاد اتفاق بسیار ناخوشایندی بود. این اتفاق ناخوشایند به عقیده من حتما شایسته یک عذرخواهی است. هرچند بنده در هنگام ضبط بخش مسابقه در برنامه دیشب حاضر نبودم که اگر حاضر می‌بودم حتما ری‌اکشن نشان می‌دادم. در هرحال به خاطر اتفاق رخ داده هرچند عملا نقشی در آن نداشتیم به سهم خودم، تمام قد و صمیمانه از جناب آقای وریا غفوری و همچنین تمام شما بینندگان عزیز عذرخواهی می‌کنم. متشکرم. در ضمن ضبط خندوانه دو سه روز پیش به پایان رسیده لذا ما عملا امکان عذرخواهی در خود برنامه را نداریم.»

 

رامبد جوان خندوانه وریا غفوری
نظرات خوانندگان
 • <b>چقدر از این رامبد متنفرم یعنی چاپلوس</b>

 • ناشناس
  پاسخ

  بی خود کردی خودت تصمیم گرفتی. کلی آدم حسابی اسمشون وریا هست حالا یه آدم بی خودی هم اسمش وریاست چه ربطی داره که بخواد سانسور بشه. اگه سانسور می‌خواست اینقدر توجه کنه خودت الان تو تلویزیون نبودی. تابلوعه برای جلب توجه و وایرال شدن این موضوع و مطرح شدن وریا غفوری، این کار رو کردی. بی خود از دیدگاه صاحب نظر صحبت نکن!

 • ناشناس
  پاسخ

  <b>رامبد دیگه دستت رو شده، چاپلوس پولی. ملت ایران راضی نیستن از پولشان برای ساخت یه برنامه با این ججفنگیا/b>

 • ناشناس
  پاسخ

  <b>بره کگمشه بااین برنامه بیکیفیت وتکراری وبی محتوا</b>

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین