کد خبر: 65743 A

سیلوستر استالونه

بازیگر فیلم‌های راکی درباره دلایل جدایی از همسرش پس از ۲۵ سال توضیحاتی ارائه کرد.

ایران آرت: پس از آنکه گزارش شد «سیلوستر استالونه» به خاطر سگش «دوایت» از همسرش «جنیفر فلاوین» پس از ۲۵ سال جدا خواهد شد، بازیگر «رمبو» (Rambo) به صورت رسمی بیانیه‌ای منتشر کرده است.

استالونه به «تی‌ام‌زی» می‌گوید مسئله فقط این است که او و همسرش «مسیر متفاوتی» در پیش گرفته‌اند. این هفته گزارش شد که استالونه برای حفظ امنیت خانواده‌اش یک سگ راتوایلر خریداری کرده اما با مخالفت همسرش مواجه شده است. با این حال استالونه می‌گوید این ادعا که آن‌ها به خاطر «بحث جزئی» پیرامون این سگ از یکدیگر جدا شده‌اند حقیقت ندارد.

استالونه می‌گوید: «فقط به مسیر متفاوتی رفتیم. کمال احترام را برای جنیفر قائلم. همیشه دوستش خواهم داشت. او زن شگفت‌انگیزی است. مهربان‌ترین انسانی است که به عمرم دیده‌ام.» او اضافه می‌کند که خراب شدن خالکوبی فالوین از ۱۴ سال باعث شده آن را با خالکوبی سگش «باتکس» جایگزین کند.

به گزارش ۳۰نما، استالونه و فلاوین در سال ۱۹۹۷ ازدواج کردند و سه دختر ۲۵، ۲۴ و ۲۰ ساله به دنیا آورده‌اند. پیش از فلاوین، استالونه دو سال با «بریجت نیلسن» ازدواج کرده بود. فلاوین ۴ آگست با انتشار تصویری از دخترانش در اینستاگرام نوشته بود: «این دخترها اولویت من‌اند. هیچ چیز دیگری اهمیت ندارد. ما چهار نفر برای همیشه.»

 

سیلوستر استالونه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین