کد خبر: 65964 A

برد پیت، پل نیومن، جورج کلونی

وقتی از برد پیت سوال می‌شود خوش‌تیپ‌ترین بازیگر جهان کیست، او از یک بازیگر متوفی و یک بازیگر زنده نام می‌برد و آنها را ستایش می‌کند.

ایران آرت: برد پیت در مصاحبه جدیدی با مجله «ووگ» فاش کرده است که خوش‌چهره‌ترین بازیگر مرد دنیا از نظر او کیست. پیت می‌گوید: «می‌دانید در دنیای بازیگری چون شغل اصلی من است... فوراً «پل نیومن» را نام می‌برم.»

پیت اضافه می‌کند: «به خاطر اینکه او به شکل بسیار زیبایی سالخورده شد. و بر اساس همه گزارش‌ها، یک انسان خیلی ویژه، بخشنده، صمیمی و صادق بوده است.»

این بازیگر ۵۸ ساله «جرج کلونی» هم-بازی‌اش در فیلم‌های «اوشن» (Ocean) را خوش‌‌قیافه‌ترین بازیگر زنده دنیا می‌داند و به شوخی می‌گوید: «اگر قرار باشد یک بازیگر زنده را نام ببرم، آن جرج کلونی کثافت را نام می‌برم چرا که نه؟ چون معمولاً، او همیشه من را از قلم می‌اندازد، و من او را. اما این بار، به شکل دیگر عمل می‌کنم، فقط همین یک بار.»

به گزارش ۳۰نما، پیت در بخش دیگری از مصاحبه با «ووگ» می‌گوید یک فیلم کمدی رمانتیک با همکاری «ساندرا بولاک» در دست ساخت داشته و قرار بوده در نقش مجریان فروشنده شبکه تلویزیونی کیو‌‌وی‌سی (QVC) بازی کنند. بولاک و پیت اخیراً در «شهر گمشده» (The Lost City) و «قطار سریع‌السیر» (Bullet Train) همکاری کرده‌اند.

پیت به «ووگ» می‌گوید: «راستش، من و سندی [بولاک] یک بار سعی کردیم نقش زن و شوهری را بازی کنیم که موفق‌ترین فروشندگان شبکه کی‌وی‌سی بودند، اما طلاق می‌گیرند، از یکدیگر متنفرند و این تنفر را روی ایر نشان می‌دهند. تا همین جا پیش رفتیم.»

پیت علاوه بر این فاش می‌کند که خط جدید تولید یک برند لوازم آرایشی و بهداشتی پوست موسوم به «لودومین» (Le Domaine) راه‌اندازی کرده است: «می‌دانم که تقریباً هر روز محصولات جدیدی می‌آیند که افراد سعی می‌کنند عرضه کنند اما اگر تفاوتی واقعی را در پوستم نمی‌دیدم، به خود زحمت [ساختن این محصول را] نمی‌دادیم.»

فیلم «قطار سریع‌السیر» پیت در ماه آگست اکران شد و تاکنون ۹۶ میلیون دلار در ایالات متحده فروخته است. پیت به زودی در «بابل» (Babylon) مقابل «مارگو رابی» دیده خواهد شد. این فیلم به کارگردانی «دیمین شزل» ۲۵ دسامبر اکران خواهد شد.

 

جورج کلونی برد پیت پل نیومن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین