کد خبر: 66181 A

ازرا میلر، بازیگر، سرقت

۲۶ سال حبس در انتظار بازیگر معروف

۲۶ سال حبس در انتظار بازیگر معروف

میلر در صورت مجرم شناخته شدن ممکن است به حداکثر ۲۶ سال حبس و پرداخت جریمه ۲۰۰۰ دلاری محکوم شود.

ایران آرت: ازرا میلر، بازیگر جنجالی «فلش» (The Flash) در مقابل اتهام سرقت در ورمانت ادعا کرد که بی‌گناه است. میلر ۸ آگست به سرقت از یک منزل مسکونی در استمفورد ایالت ورمانت متهم شده بود.

در ماه مه پلیس ورمانت تصاویری منتشر کرد و گزارش داد که میلر چند بطری جین و ودکا سرقت کرده است. میلر در صورت مجرم شناخته شدن ممکن است به حداکثر ۲۶ سال حبس و پرداخت جریمه ۲۰۰۰ دلاری محکوم شود.

میلر تابستان امسال به «مشکلات پیچیده روانی» اعتراف کرد و وعده داد که رفتارش را اصلاح می‌کند. او چند بار در هاوایی به حمله فیزیکی متهم شد و سپس این شایعه شنیده شده بود یک فرقه راه‌اندازی کرده و در حالی فریفتن جوانان است. مجله «ونیتی فر» ماه گذشته گزارش داد که میلر یک نوع «حرمسرا» ایجاد کرده و رفتاری دیکتاتوروار و تحقیرآمیز با زنان داشته است.

به گزارش ۳۰نما، برادران وارنر و دی‌سی فیلم «فلش» به کارگردانی «اندی موشتی» را با بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری تولید کرده‌اند و برخلاف پروژه ۹۰ میلیون دلاری «بت‌گرل» (Batgirl) به راحتی حاضر به بایگانی کردنش نیستند. «دیوید زاسلاو» مدیر جدید کمپانی ادغام شده برادران وارنر دیسکاوری اخیراً از این فیلم حمایت کرده بود.

فیلم «فلش»‌ در حال حاضر قرار است ژوئن سال آینده اکران شود.

 

ازرا میلر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین