کد خبر: 66215 A

گلاب آدینه

گلاب آدینه نمایش پرده خانه به قلم بهرام بیضایی را از ۱۵ آبان با کارگردانی خود و تهیه‌کنندگی سعیده اسماعیل‌نیا در سالن شماره یک پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه خواهد برد.

ایران آرت: گلاب آدینه به عنوان یکی از چهره‌های آشنا و محبوب در عرصه هنربازیگری و کارگردانی تئاتر و سینما طی یادداشتی اعلام کرده «تعطیلی تئاتر و موسیقی خواسته قلبی دشمنان هنر بوده است و برای عدم تحقق این شادی از سوی دشمنان هیچگاه صحنه تئاتر و امیدآفرینی به واسطه تولیدات این عرصه را رها نخواهم کرد.»

به گزارش ایرنا، آدینه در این یادداشت آورده است: «گرچه از وقایع این روزها، چشمم گریان است اما اگر شرایط هزار برابر بدتر از وضع موجود باشد، تا توان دارم هرگز سالن تئاتر را رها نخواهم کرد. از سال‌های دور تا به امروز، تعطیلی تئاتر و موسیقی خواسته قلبی دشمنان هنر بوده است؛ فرصت این شادی از سوی من، برای ایشان محقق نخواهد شد»

بر این اساس گلاب آدینه نمایش پرده خانه به قلم بهرام بیضایی را از ۱۵ آبان با کارگردانی خود و تهیه‌کنندگی سعیده اسماعیل‌نیا در سالن شماره یک پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه خواهد برد.

از سایر عوامل این نمایش می توان به شبیر پرستار مجری طرح، شکوفه آزادگان برنامه ریز و دستیار کارگردان، مهدی صفافلاح آهنگساز، مقدی شامیریان طراح لباس، علی پور احمدیان و نوید معمار طراحان صحنه، رضا خضرایی طراح نور، انسیه فرض الهی چهره پرداز و ایمان یاری طراح گرافیک اشاره کرد.

این سومین تجربه کارگردانی گلاب آدینه از نمایشنامه‌های بهرام بیضایی بعد از «سلطان مار» و «مرگ‌یزدگرد» است.

فهرست بازیگران پرده خانه به زودی اعلام خواهد شد. پرده خانه داستان زنان بازیخانه حرمِ سلطانی پریشان احوال است که با آمدن نوعروس کم سال، تصمیم به قتل شاه می گیرند.

پیش فروش بلیت های جدیدترین نمایش گلاب آدینه از اواخر این هفته آغاز خواهد شد. آدینه سال قبل نمایش موزیکال بانوی محبوب من را در سالن اصلی تئاتر شهر به صحنه برد.

 

گلاب آدینه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین