کد خبر: 66321 A

امبر هرد، جانی دپ

امبر هرد ناپدید شد/ پای ایلان ماسک در میان است

امبر هرد ناپدید شد/ پای ایلان ماسک در میان است

هرد پس از جدایی از جانی دپ مدتی با ماسک رابطه رمانتیک داشت.

ایران آرت: صفحه توییتر «امبر هرد» در پی خریداری شدن این شبکه اجتماعی توسط «ایلان ماسک» شریک سابق زندگی بازیگر ناپدید شده است. هرد پس از جدایی از «جانی دپ» مدتی با ماسک رابطه رمانتیک داشت. ماسک این هفته به صورت رسمی مالک جدید توییتر شد هرچند در ماه ژوئیه تلاش کرده بود قراردادش را فسخ کند.

حساب رسمی هرد از سه‌شنبه گذشته ناپدید شده است. «متیو لوییس» یوتیوبر که در شبکه‌های اجتماعی با نام «مرد چتری» شناخته می‌شود در واکنش به این اتفاق می‌نویسد: «امبر هرد توییترش را حذف کرده.» او تصویری از صفحه هرد به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد جست‌وجوی نام کاربری هرد نتیجه‌ای در پی ندارد: «این حساب وجود ندارد.»

«مورگان ترمین» گزارشگر سابق «تی‌ام‌زی» یکی از افرادی است که گمانه‌زنی می‌کند حذف این صفحه به مالک جدید توییتر بی‌ارتباط نیست: «به نظر می‌رسد که بعضی‌ها دوست نداشته‌اند دوست سابقشان به پیام‌های خصوصی‌شان دسترسی داشته باشند.» ترمین در دادگاه «جانی دپ» علیه «امبر هرد» شهادت داده است.

 

IMG_20221104_153646_356

 

به گزارش ۳۰نما، هرچند تئوری ترمین خوشایند منتقدین هرد است، اما بازیگر «آکوامن» (Aquaman) از حمایت هوادارانش برخوردار بود. یکی از آن‌ها در واکنش به توییت ترمین می‌نویسد: «علتش آن چیزی که تصور می‌کنید نیست. آیا واقعاً فکر می‌کنید که حتی اگر هرد توییترش را حذف کرده تا مانع دسترسی دوست سابقش به پیام‌های خصوصی شود، ماسک از قدرتش سوءاستفاده نمی‌کرد؟»

هرد پس از شکست از دپ در دادگاه افترازنی ویرجینیا با حملات سهمگینی در شبکه‌های اجتماعی مواجه بود. او در طول دادگاه شهادت داد که مخالفین او تهدید کرده‌اند که می‌خواهند فرزندش را درون مایکروویو قرار دهند.

دپ ۵۹ ساله علیه هرد ۳۶ ساله به خاطر انتشار مقاله‌ای در «واشینگتن پست» یک شکایت ۵۰ میلیون دلاری ثبت کرده بود. هرد بی‌آنکه نامی از دپ ببرد خودش را قربانی خشونت خانگی نامید و سبب شد همسر سابقش از سوی هالیوود تحریم شود. دپ در نهایت برنده دادگاه شد و هیأت منصفه هرد را به پرداخت ۱۰.۳۵ میلیون دلار محکوم کرد.

دپ از سوی دیگر به پرداخت ۲ میلیون دلار به هرد محکوم شده است. اما این هفته گزارش شد که نمایندگان بازیگر «دزدان دریایی کارائیب» (Pirates of the Caribbean) مصمم‌اند این مبلغ را نپردازند. «آدام والدمن» وکیل سابق دپ در مصاحبه با «دیلی میل» هرد را دروغ‌گو نامید و باعث شد این بازیگر شکایتی ۱۰۰ میلیون دلاری علیه دپ ثبت کند.

 

جانی دپ امبر هرد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین