کد خبر: 66421 A

سیلوستر استالونه، آرنولد

سیلوستر استالونه و آرنولد، دو ستاره بزرگ فیلم‌های اکشن به شمار می‌روند که هر یک طرفداران خاص خود را دارند. استالونه می‌گوید رقابت میان او و آرنولد باعث شد آنها در دورانی از هم بیزار باشند.

ایران آرت: «سیلوستر استالونه» و «آرنولد شوارتزنگر» در دهه ۱۹۸۰ ستارگان فیلم‌های اکشن و پرفروش بودند. استالونه در مصاحبه جدیدی با «فوربز» می‌گوید باعث شده بود آن‌ها دوستان خوبی برای یکدیگر نباشند. استالونه که به تازگی در سریال «شاه تولسا» (Tulsa King) پارامونت+ به نویسندگی «تیلور شریدان» دیده شده، از رقابتی می‌گوید که در آن دهه میان او و شوارتزنگر به وجود آمده بود.

استالونه می‌گوید: «واقعاً از یکدیگر به‌شدت بیزار بودیم چون ما... شاید کمی مغرورانه به نظر برسد، اما فکر می‌کنم در آن زمان ما در نوعی ژانر پیشگام بودیم و آن ژانر از آن پس دیده نشد. بنابراین رقابت وجود داشت، چون در ذات اوست، بسیار رقابت‌جو است و من هم هستم... و فکر می‌کنم اتفاقاً مفید بود، اما خارج از سینما همچنان رقابت‌جو بودیم و این به هیچ وجه سالم نبود، اما دوستان خیلی خوبی شدیم.»

به گزارش 30نما، شوارتزنگر و استالونه هر دو به تازگی به تلویزیون روی آورده‌اند. استالونه در پیش‌درآمد «یلواستون» (Yellowstone) با «تیلور شریدان» همکاری کرده و شوارتزنگر بازیگر نقش اول سریال ماجراجویانه «یوتپ» (Utap) نتفلیکس است.

استالونه در سریال «شاه تولسا» نقش شخصیتی به نام «دوایت مانفردی» ملقب به «ژنرال» را بازی می‌کند که مافیا او را به اوکلاهوما تبعید کرده است. قسمت اول این مجموعه تلویزیونی با بازی «مکس کاسلا»، «دامینیک لومباردوزی»، «وینسنت پیازا»، و «جی ویل» ۱۳ نوامبر پخش شد. این سریال در حال حاضر از «راتن تومیتوز» امتیاز ۶۵ درصد دریافت کرده است.

 

سیلوستر استالونه آرنولد شوارتزنگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین