کد خبر: 66687 A

جام اسنو، کیت هرینگتون، بازی تاج و تخت

حال جان اسنو خوب نیست/ توضیحات کیت هرینگتون درباره دنباله «بازی تاج و تخت»

حال جان اسنو خوب نیست/ توضیحات کیت هرینگتون درباره دنباله «بازی تاج و تخت»

هرینگتون جزئیات زیادی از این پروژه فاش نمی‌کند اما می‌گوید این سریال پیشینه «جان اسنو» و سرگذشتی که پس از وقایع «بازی تاج‌وتخت» پیدا می‌کند را توضیح خواهد داد.

ایران آرت: کیت هرینگتون یکشنبه این هفته در همایش «بازی تاج‌وتخت» (Game of Thrones) در لس‌آنجلس حاضر شد و از اسپین‌آف «جان اسنو» که تولیدش چند ماه قبل تأیید شد گفت. هرینگتون جزئیات زیادی از این پروژه فاش نمی‌کند اما می‌گوید این سریال پیشینه «جان اسنو» و سرگذشتی که پس از وقایع «بازی تاج‌وتخت» پیدا می‌کند را توضیح خواهد داد.

هرینگتون می‌گوید: «فکر می‌کنم اگر از او می‌پرسیدید، احساس می‌کرد که سرنوشت تلخی پیدا نکرده است. در پایان سریال وقتی می‌بینیم که در سلول به سر می‌برد، آماده گردن زده شدن است و دوست دارد که این اتفاق بیفتد. آماده است. اینکه عازم «دیوار» می‌شود بزرگ‌ترین نعمت برای اوست و از طرفی بزرگ‌ترین نفرین.»

هرینگتون ادامه می‌دهد: «باید به جایی برگردد که همه آن تاریخچه را در آن داشته و با این فکر زندگی کند که چگونه دنریس را کشته، با این فکر زندگی کند که ایگریت در آغوش او جان سپرده، با این فکر زندگی کند که چگونه اولی را دار زده، با فکر همه این زخم‌های روحی زندگی کند، و این، جذاب است.» هرینگتون اضافه می‌کند: «فکر می‌کنم لبخند کوچکی می‌خواستم به نشانه اینکه حالش خوب است. [اما] حال او خوب نیست.»

به گزارش ۳۰نما، «جرج آر.آر. مارتین» پیش‌تر تأیید کرده بود که نام موقت این اسپین‌آف «اسنو» (Snow) است. این نویسنده اخیراً فاش کرده است که ۵۰۰ صفحه تا پایان کتاب‌های «نغمه یخ و آتش» (A Song of Ice and Fire) فاصله دارد.

هرینگتون پیش‌تر به «ورایتی» گفته بود از سرنوشت «جان اسنو» رضایت دارد: «وقتی برمی‌گردم و به تمامیت سریال نگاه می‌کنم، می‌بینم که از ۷۰ درصد صحنه‌ها هرگز رضایت نخواهم داشت. اما با این مسئله کنار آمده‌ام. [در فصل هشتم] حالا از او شناخت کامل دارم، از آنچه که هست احساس رضایت و خرسندی می‌کنم. احساس می‌کنم که هیچگاه تا این اندازه از بازی در نقش «جان اسنو» رضایت نداشته‌ام.»

او اضافه کرده بود: «سخت‌ترین دورانی که سپری کردم هنگامی بود که به نظر می‌رسید سریال در مورد «جان اسنو» باشد، وقتی که می‌میرد و زنده می‌شود. راستش از اینکه تمامی توجهات سریال به جان معطوف شده بود خوشحال نبودم… وقتی که به بخش هیجان‌انگیز یک سریال تبدیل می‌شوید، و آن سریال در اوج باشد، از اینکه در کانون توجه قرار بگیرید وحشت‌ می‌کنید.»

 

بازی تاج و تخت کیت هرینگتون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین