کد خبر: 66710 A

حمید فرخ نژاد، سریال سقوط

تازه‌ترین سریال حمید فرخ‌نژاد مجوز دارد؟

تازه‌ترین سریال حمید فرخ‌نژاد مجوز دارد؟

حسین افضلی - روزنامه همشهری مدعی شد سریال «سقوط» به کارگردانی محمدحسین مهدویان با بازی حمید فرخ‌نژاد بدون مجوز ساخته شده است.

ایران آرت: همشهری نوشت: بعد از حواشی‌های به‌وجود آمده درباره سریال «سقوط»، مشخص شده که این سریال مجوز ساخت نداشته و این موضوع در نامه ساترا به مدیریت فیلیمو اشاره شده است.

به ‌گزارش همشهری، سریال «سقوط» در سکوت خبری ساخته شد، اگر حواشی حمید فرخ‌نژاد پیش نمی‌آمد هیچ‌کسی متوجه ساخت این اثر نمی‌شد. شاید تا مادامی که عواملش برای گرفتن مجوز به سمت «ساترا» می‌رفتند این بی‌خبری ادامه داشت، اما آیا این سریال مجوز ساخت داشته است؟

در این نامه که ساترا به‌ عنوان نهاد نظارت بر نمایش ‌خانگی به محمدجواد شکوری‌مقدم، مدیرعامل شرکت فناوران ایده‌پرداز صبا (رسانه فیلیمو) ارسال کرده، آمده است: تولید و انتشار سریال و برنامه تلویزیونی بدون انجام فرایندهای قانونی تخلف محسوب می‌شود که متأسفانه این روند قانون‌گریزی و عدم‌تمکین به مقررات در رسانه «فیلیمو» نهادینه شده است؛ لذا ضمن تذکر جدی به فیلیمو برای تخطی از مقررات ساترا، درصورت بی‌توجهی رسانه «فیلیمو» به فرایندهای قانونی، پیگیری حقوقی و قضایی در برابر این تخلفات صورت خواهد پذیرفت.  باید دید سرنوشت «سقوط» با توجه به نداشتنِ مجوز ساخت و اعلامِ تخلف از سوی ساترا به کجا خواهد رسید؟

 

پایان مطلب همشهری

حمید فرخ نژاد سریال سقوط
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین