کد خبر: 66748 A

جشنواره فیلم فجر

کیهان: اپوزیسیون نماها جشنواره فیلم فجر را تحریم کردند

کیهان: اپوزیسیون نماها جشنواره فیلم فجر را تحریم کردند

روزنامه کیهان ذیل تیتر «اپوزیسیون‌نماهایی که از خوردن بودجه ارگان‌ها سیر نمی‌شوند» از تحریم جشنواره فیلم فجر توسط برخی از کارگردان‌ها خبر داد.

ایران آرت: برخی منابع خبری از احتمال تحریم غیررسمی چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر توسط تعداد معدودی از کارگردان‌هایی که با بودجه دولتی در حال ساخت فیلم هستند گزارش دادند!

به گزارش کیهان، یکی از این کارگردان‌ها البته طی سه ماه اخیر همگام با رسانه‌های بیگانه به بازنشر محتویات ضدانقلاب در صفحه مجازی‌اش مشغول است و ریاکارانه، به دریافت بودجه از دولتی که نسبت به آن ابراز نفرت می‌کند هم مشغول است. اتفاقا حمید فرخ‌نژاد هم در همین پروژه دستمزد کلانی دریافت کرده‌اما از کار، سر باز زده بود! خبرها حاکی است این کارگردان و یکی دو نفر دیگر، با تأخیر در تولید فیلم‌هایشان به‌طور غیررسمی قصد تحریم جشنواره فیلم فجر را دارند. 

کیهان در ادامه نوشت: هرچند که براساس شنیده‌های خبرنگار کیهان، فیلمنامه‌های آثار مذکور، ضعیف است و اتفاقا عدم حضور این آثار به وزن و اعتبار چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر خواهد افزود و این توفیق اجباری برای مخاطبان جشنواره فجر خواهد بود که چنین فیلم‌های نازلی را نبینند! اما مسئله این است که چرا فیلم‌سازان ریاپیشه و برپا‌کنندگان دکان دو نبش باید این‌گونه بودجه عمومی کشور را به باد دهند؟ فیلم‌سازانی که با وقاحت تمام از خوردن بودجه ارگان‌ها سیر نمی‌شوند و همزمان، اپوزیسیون‌نما هم هستند!

 

پایان مطلب روزنامه کیهان 

جشنواره فیلم فجر
نظرات خوانندگان
 • ناشناس
  پاسخ

  <b>بهتر اینها دیگر فسیل و از رده خارج شده اند فیلم‌هایشان هم مثل افکارشان پوچ و به درد بخور نیست‌ این جماعت را با جوانان پر انگیزه وطن دوست ، با سواد و با هوش دشمن شناس جابجا کنید.</b>

 • ناشناس
  پاسخ

  کیهان و کیهانیان ها کشور را فلج خواهند کرد ...

 • ناشناس
  پاسخ

  <b>کیهان چی شده نگران پول و بودجه بیت المال شدی؟
  میلیارد میلیارد خوردن بردن لال بودید همتون</b>

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین