کد خبر: 67003 A

بهروز افخمی، برنامه هفت

بهروز افخمی به آرزویش رسید؛ این بار دون کیشوت بازی

بهروز افخمی به آرزویش رسید؛ این بار دون کیشوت بازی

چند روز پیش در ایران خبری را برای تان بازنشر کردیم که بهروز افخمی گفت دلش می خواهد به برنامه هفت برگردد، مصاحبه او تمام نشده، خبر رسیده ام به آرزویش رسیده و این صندلی از آن اوست.

ایران آرت: بهروز افخمی درباره اجرای برنامه تلویزیونی «هفت» گفت: با خودم فکر کردم امسال که جشنواره‌ تغییراتی کرده، خوب است یک دوره‌ دیگر دون‌کیشوت بازی دربیاورم.

وی با تأیید خبر اجرای برنامه تلویزیونی «هفت» همزمان با چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر گفت:‌ این برنامه قرار است به‌صورت زنده از شبکه «نمایش» و احتمالا از یک شب پیش از شروع رسمی جشنواره، پخش شود. 

به گزارش همشهری، افخمی که اخیرا در گفت‌وگویی با ایسنا بیان کرده بود که مشغول آماده‌سازی ساخت فیلم «صبح اعدام» است و باید در همین فصل، پیش از آنکه برگ درخت‌ها سبز شود، آن را کلید بزند و تمام کند، درباره انگیزه‌اش از پذیرش اجرای این برنامه تلویزیونی گفت: فکر کردم با جشنواره‌ امسال و تغییراتی که کرده، خوب است یک دوره دیگر دون‌کیشوت بازی دربیاورم. برای برنامه، رویکردم همان دون‌کیشوت است و با آسیاب‌های بادی می‌جنگیم. 

افخمی که سال گذشته عضو هیأت انتخاب جشنواره بود، امسال به‌عنوان تهیه‌کننده‌ فیلم «استاد» به کارگردانی عماد حسینی در جشنواره فجر حضور دارد. این فیلمساز درباره جشنواره امسال که حاشیه‌هایی داشته معتقد است: جشنواره فجر یک خصوصیت غیرقابل پیش‌بینی دارد که باعث می‌شود راحت نتوان درباره آن نظر داد؛ مثلا نمی‌دانم تعداد فیلمسازهای اول چقدر است ولی همیشه اینها باعث حیرت می‌شوند و قوانین بازی را عوض می‌کنند.

 

برنامه هفت بهروز افخمی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین