کد خبر: 67140 A

ابوالفضل پورعرب ، عفو زندانیان

واکنش ابوالفضل پورعرب به عفو گسترده زندانیان حوادث اخیر

واکنش ابوالفضل پورعرب به عفو گسترده زندانیان حوادث اخیر

ابوالفضل پورعرب: بنده در برنامه شب یلدای تلویزیون دو مورد را مطرح کردم که یکی مربوط به همین عفو عمومی بود که امروز اتفاق افتاد اما نکته دیگری که مطرح کردم درباره آشتی ملی بود.

ایران آرت: تسنیم زیر تیتر « ابوالفضل پورعرب: بسیار خوشحالم که امروز خانواده‌ها با لطف رهبری خوشحال شدند » نوشته است:

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درباره موافقت مقام معظم رهبری با عفو برخی از زندانیان حوادث اخیر گفت: خیلی خوشحالم که خانواده‌هایی امروز خوشحال می‌شوند و دوباره آرامش خواهند داشت.

ابوالفضل پورعرب در گفت‌وگو با تسنیم ضمن اشاره به درخواستش در برنامه زنده تلویزیون که در شب یلدا از تلویزیون پخش شد، گفت: من کوچک‌تر از این حرف‌ها هستم که بخواهم به بزرگان حرفی بزنم، اما امروز بسیار خوشحالم که خانواده‌هایی به واسطه این لطف مقام معظم رهبری خرسند شده‌اند.

پورعرب در ادامه تاکید کرد: امروز بدون تردید با اعلام خبر موافقت رهبری، بخشی از جامعه از این عفو به آرامش می‌رسد.

این هنرمند پیشکسوت همچنین به این نکته اشاره کرد: البته بنده در برنامه شب یلدای تلویزیون دو مورد را مطرح کردم که یکی مربوط به همین عفو عمومی بود که امروز اتفاق افتاد اما نکته دیگری که مطرح کردم درباره آشتی ملی بود.

به گفته پورعرب در این شرایط که شیرینی عفو تعداد قابل توجهی از محکومان حوادث اخیر کام جامعه را شیرین کرده خوب است مردم با مسئولان و مسئولان با مردم آشتی کنند تا بتوانیم به ساختن کشورمان فکر کنیم.

وی معتقد است نیازمندیم بعد از مشکلات فراوانی که کشورمان مثل جنگ تحمیلی، فشارهای سیاسی و اقتصادی پشت سر گذاشته است نباید به گونه‌ای عمل کنیم که دشمنان سوء استفاده کنند چون تک تک شهدا و جانبازان به گردن ما حق دارند و باید دست آورد رشادت‌های آنها را حفظ کنیم.

پورعرب همچنین در ادامه افزود: آشتی ملی موجب یکپارچگی و مانع دست‌درازی دشمنان به کشورمان می‌شود و سنگ‌اندازی‌ها کاهش خواهد یافت.

ابوالفضل پورعرب عفو زندانیان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین