کد خبر: 67199 A

مجید صالحی ، چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر

گلایه و تسلیت مجید صالحی پس از دریافت سیمرغ/ نگوییم هرکس ناراضی است جمع کند برود

گلایه و تسلیت مجید صالحی پس از دریافت سیمرغ/ نگوییم هرکس ناراضی است جمع کند برود

حرف های مجید صالحی پس از دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر گفته هایی داشت که بازتاب وسیعی یافت.

ایران آرت: مجید صالحی پس از دریافت جایزه خود و عرض تسلیت برای زلزله‌زدگان خوی، سوریه و ترکیه، به همه خانواده‌هایی که در این یک‌سال داغدار شدند تسلیت گفت و آزادی یکسری از زندانیان اخیر را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که همه زندانی‌ها آزاد شوند.

به گزارش ایسنا، این بازیگر در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر، با تشکر از هیأت داوران و گروه سازنده فیلم "شماره ۱۰" از یکی از مدیران سینمایی گله کرد و گفت: یکی از مدیران مومن و دوست‌داشتنی احساسی برخورد کرد و در ایام جشنواره گفت، کسانی که امسال به جشنواره نیامدند نه فیلم بسازند و نه فیلم بازی کنند اما اتفاقاً دبیر جشنواره با وجود نقدهایی که به او داشتم گفت، دموکراسی وجود دارد. یک نفر دوست دارد به جشنواره بیاید و یک نفر هم دوست ندارد.‌

مجید صالحی

وی ادامه داد: بعضی روزها حال ما خوب است و بعضی روزها خوب نیستیم. قرار نیست وقتی حالمان خوب نیست از ریشه همه چیز را بزنیم بلکه باید همدل باشیم و نگوییم هرکس از شرایط ناراضی است جمع کند و از مملکت برود. همه ما متعلق به ایران هستیم.‌

او در پایان با اشاره به این‌که ماشین خود را در دوران کرونا برای کمک به همکارانش فروخته بود، گفت: این جایزه اهدایی را هم که یک ماشین است در همین جا به هادی حجازی‌فر می‌دهم تا برای زلزله‌زدگان خوی خرج شود.

مجید صالحی همچنین سیمرغ اش را به زنان و دختران این سرزمین و همسرش و دخترش تقدیم کرد.

مجید صالحی چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین