کد خبر: 67379 A

پرویز پرستویی ، مسمومیت سریالی دختران در مدارس

ضرب و شتم یک مادر و واکنش پرویز پرستویی

ضرب و شتم یک مادر و واکنش پرویز پرستویی

رسانه ها تصاویری را مدام بازنشر می کنند که مردی به مادر یکی از دختران مسموم شده حمله ور شده و او را با مورد ضرب و شتم قرار می دهد، پرویز پرستویی به این اتفاق دلخراش و تلخ واکنش نشان داد.

ایران آرت: اعتماد آنلاین زیر تیتر « واکنش پرویز پرستویی به ضرب و شتم خانم مقابل مدرسه: گردن کلفت کردی که دست روی زن بلند کنی؟ » نوشته است:

پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون به ویدئو بحث‌برانگیز از ضرب و شتم مادر یکی از دختران مسموم شده در مدرسه سیزده آبان واکنش نشان داد.

او نوشت:

آهای مردک خجالت بکش!

حیا کن، شرم داشته باش...

اون زنی که موهاش و میکشی مادره!

میگن بهشت زیر پای مادران است! اینجوری؟

اگه یکی موهای مادر و خواهر و همسرت و بکشه چکار می‌کنی؟هیکل درشت کردی ،گردن کلفت کردی که دست روی زن بلند کنی؟

پایان مطلب اعتماد 

مسمومیت سریالی دختران در مدارس

این در حالی ست که دیروز رسانه خبرآنلاین درباره همین اتفاق نوشته است: 

انتشار تصاویری از تازه‌ترین برخورد خشونت‌آمیز یکی از این نیروها با یک زن در مقابل مدرسه ۱۳آبان تهران، انتقاد تند بسیاری از کاربران فضای مجازی از جمله چند وکیل و نمایندگان پیشین مجلس را برانگیخت.

خبرآنلاین نوشت: خبرگزاری فارس در مورد خانمی که مورد خشونت واقع شده نوشته: «بررسی‌های تکمیلی و هویتی نشان می‌دهد این زن ۵۴ ساله هیچ فرزندی در مدرسه دخترانه ۱۳ آبان تهرانسر ندارد و در طول چند ساعت حضورش مقابل مدرسه مکرراً اقدام به تشویق دانش‌آموزان و عابران به سردادن شعارهای ساختارشکنانه کرده است».

در ساعات نخست پس از این اتفاق، دفتر سخنگوی فراجا از پیگیری این موضوع خبر داد و اعلام کرد که فرد مذکور پلیس نبوده است. وزیر کشور و ستاد نیروهای مسلح نیز «دستور برخورد» با عوامل این اتفاق را دادند. با گذشت حدود ۲۴ ساعت، خبرگزاری ایسنا خبرداده که عوامل این برخورد غیرقانونی، شناسایی، دستگیر و به دستگاه قضایی تحویل داده‌ شده‌اند. این اتفاق، هرچند مثبت اما همه ابهامات را بر طرف نمی‌کند.

پرویز پرستویی مسمومیت دختران مسمومیت دختران دانش آموز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین