کد خبر: 67414 A

لیونل مسی، جام جهانی، انیمیشن

زندگی لیونل مسی فیلم شد

زندگی لیونل مسی فیلم شد

یک سریال انیمیشن بر مبنای زندگی لئو مسی ستاره فوتبال آرژانتین در دست ساخت است.

ایران آرت: کاپیتان فوتبال آرژانتین پس از قهرمانی در جام جهانی قطر بی‌کار ننشست و با سونی میوزیک اینترتینمنت همکاری کرد تا یک سریال انیمیشن بر مبنای زندگی وی شکل بگیرد.

در این سریال کودکی مسی تصویر شده که برای انجام یک بازی ویدیویی با موانعی روبه‌رو می‌شود. این سریال برای مخاطبان کودک و نوجوان ساخته می‌شود.

به گزارش مهر، مسی از محبوب‌ترین بازیکنان فوتبال، چندی پیش در جام جهانی ۲۰۲۲ در پیروزی آرژانتین برابر فرانسه هم ۲ گل به ثمر رساند و هم بهترین بازیکن مسابقه شناخته شد. او با حضور در ۲۶ بازی رکورد بیشترین بازی در جام جهانی را شکسته است. وی تاکنون در ۱۷۲ بازی ۹۸ گل برای تیم ملی آرژانتین به ثمر رسانده و برای تیم سابقش یعنی بارسلونا در ۵۲۰ بازی ۴۷۴ گل زد.

مسی سال ۲۰۲۱ به تیم پاری سن ژرمن فرانسه پیوست و با حضور در ۴۶ بازی برای این تیم ۱۸ گل زده است. وی هفت «توپ طلا» برای بهترین بازیکن جهان گرفته و از این بابت هم رکورددار است.

سریال «لئو مسی» به زبان‌های اسپانیایی، انگلیسی و چندین زبان دیگر تولید می‌شود و سونی در مشارکت با کمپانی «لیو مسی منیجمنت» آن را می‌سازد.

فرناندو کابرال از مدیران سونی میوزیک اینترتینمنت همکاری با کمپانی مسی را یک امتیاز دانست و گفت به این وسیله قدرت و درس‌های ورزشی را با همکاری بزرگ‌ترین بازیکن فوتبال همه دوران‌ها به نمایش می‌گذارند و این سریال می‌توان متواضعانه مخاطبانی از هر سن را در سراسر جهان به تماشا بنشاند.

 

لیونل مسی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین