کد خبر: 67431 A

آمیتاب باچان، آمیتا باچان

اتفاق ناگوار برای آمیتاب باچان/ پدر سینمای هند بستری شد

اتفاق ناگوار برای آمیتاب باچان/ پدر سینمای هند بستری شد

«آمیتا باچان» بازیگر سرشناس سینمای هند در جریان فیلمبرداری در شهر حیدرآباد مصدوم شد.

ایران آرت: آمیتا باچان، فوق ستاره سینمای بالیوود، مشغول آماده شدن برای یک روز پر از صحنه‌های اکشن فیلم «پروژه k» به کارگردانی نگ آشوین در حیدرآباد بود که فیلمبرداری وسط روز به دلیل بروز یک سانحه ناخوشایند سر صحنه، فیلمبرداری تعطیل شد.

به گزارش آنا پرس، آمیتا پاچان که مشغول بازی در یک صحنه تیراندازی بود به خودش آسیب زد و بعد از آن بلافاصله به یک بیمارستان خصوصی برده شد. یک منبع آگاه از عوامل فیلم در گفتگو با تایمز حیدرآباد گفت: «این صحنه تیراندازی در محلی در حومه شهر حیدرآباد درحال فیلمبرداری بود. آمیتا پاچان داشت در یک سکانس اکشن تیراندازی می‌کرد؛ خوشبختانه هیچیک از بازیگران دیگر از جمله پراباس یا دیپیکا اطرافش نبودند. او از یک طناب آویزان بود و همه چیز به خوبی داشت پیش می‌رفت که ناگهان حس کرد که کمرش گرفته است. بلافاصله فیمبرداری لغو شد و او را با عجله به بیمارستان بودند. فوراً به پسرش آبیشک اطلاع داده شد تا خودش را برساند.»

بعد از دریافت خدمات پزشکی و درمانی برای یک دنده دررفته و پارگی عضله نزدیک دنده راست در یک بیمارستان خصوصی در حیدراباد، این بازیگر با پرواز به بمبئی برگشت. او در حال حاضر در خانه اش در بمبئی به سر می‌برد. این منبع آگاه گفت: «به محض این که پزشکان پاچان را ترخیص کردند، آبیشک و آمیتا با پرواز به بمبئی برگشتند. او باید ده روز یا بیشتر بستری شود و بعد از این که پزشک‌ها به او اجازه دادند میتواند سر صحنه فیلمبرداری برگردد. فعلاً فیلمبرداری متوقف شده است.»

آمیتا همچنین از طریق وبلاگش به طرفدارهایش درباره این سانحه اطلاع رسانی کرد. «در حیدرآباد، سر صحنه فیلم برداری فیلم «پروژه k» در طول یک صحنه اکشن، آسیب دیدم. غضروف دنده ام شکست و عضله دنده راستم پاره شد. فیملبرداری لغو شد... بعد از ویزیت دکتر و سی تی اسکن در حیدرآباد بهخانه برگشتم... باید چند هفته استراحت کنم و بعد می‌توانم به کار برگردم...

 

آمیتاب باچان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین