کد خبر: 67495 A

مرضیه برومند، خانه سینما

انتقاد شدید روزنامه اصولگرا از وضعیت حجاب در مراسم معارفه مرضیه برومند

انتقاد شدید روزنامه اصولگرا از وضعیت حجاب در مراسم معارفه مرضیه برومند

روزنامه جوان نوشت: مراسم تودیع و معارفه مدیران قبلی و آتی خانه سینما برخلاف عنوان متعارف و معمولی‌اش بسیار نامتعارف و با اقدامات ساختارشکنانه حاضران انجام شد، به شکلی که می‌توان آن را تودیع اخلاق و معارفه قانون‌شکنی اعضای این خانه ترجمه کرد.

ایران آرت: اعتماد آنلاین نوشت: روزنامه جوان مراسم معارفه مرضیه برومند به عنوان رییس خانه سینما را «بسیار نامتعارف» خوانده از «بی‌حجابی» زنان در این مراسم انتقاد کرده و خواستار پیگیری جدی این «شاخ‌وشانه‌کشی» شده است!

به گزارش جوان، مراسم تودیع و معارفه مدیران قبلی و آتی خانه سینما برخلاف عنوان متعارف و معمولی‌اش بسیار نامتعارف و با اقدامات ساختارشکنانه حاضران انجام شد، به شکلی که می‌توان آن را تودیع اخلاق و معارفه قانون‌شکنی اعضای این خانه ترجمه کرد. بسیاری از خانم‌های حاضر در جلسه بدون مراعات ضوابط حدود شرعی و قانونی حجاب و البته بدون کمترین نگرانی در حال رژه رفتن جلوی دوربین عکاسان خبری بودند و حتی مرضیه برومند به عنوان مدیرعامل جدید این خانه در حال معانقه و در آغوش کشیدن برخی از آقایان همکار و حاضر در این گعده ساختارشکنانه است. در مورد دیگر مدعوین هم که قس علیهذا. 

به نوشته اعتماد، این روزنامه نزدیک به سپاه در ادامه تاکید کرده است: اگرچه مدت‌هاست به لطف انفعال مسئولان وزارت ارشاد و سازمان سینمایی شاهد اتفاقات ساختارشکنانه و خلاف قانون بسیاری از سینماگران و سلبریتی‌ها هستیم، اما لازم است در این مورد به‌خصوص که در حکم هماوردطلبی و مخدوش کردن وجهه قوانین در گردهمایی‌های این افراد قابل تفسیر است با پیگیری جدی این شاخ و شانه‌کشی، از قانون و ارزش‌های اخلاقی اعاده حیثیت کنند.

 

پایان مطلب اعتمادآنلاین به نقل از روزنامه جوان 

مرضیه برومند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین