کد خبر: 67728 A

مارگو رابی، باربی

باربی شدن مارگو رابی و عکس‌های جدید

باربی شدن مارگو رابی و عکس‌های جدید

مارگو رابی به یاد می‌آورد که پس از خواندن فیلمنامه «باربی» تصور کرده این فیلم هرگز ساخته نخواهد شد.

ایران آرت: مارگو رابی می‌گوید تصور نمی‌کرده است که فیلم «باربی» (Barbie) به نویسندگی «گرتا گرویگ» و «نوآ بامبک» هرگز ساخته شود. او در این لایو-اکشن پرستاره نقش «باربی» را مقابل «رایان گاسلینگ» بازی کرده است.

رابی در مصاحبه با «بفتا» می‌گوید: «اولین باری که فیلمنامه «باربی» را خواندم، واکنشم این بود: «اه! چقدر خوب است. چه حیف که هرگز بیرون نخواهد آمد. چون هیچ‌وقت به ما اجازه نمی‌دهند این فیلم را بسازیم.» اما اجازه دادند.» او در پاسخ به این پرسش که فیلمنامه «باربی» چه ویژگی مرموزی دارد می‌گوید:‌ «نمی‌توانم به شما بگویم!»

تریلر اول «باربی» نشان داد که فیلم گرویگ به «۲۰۰۱: ادیسه فضایی» (2001: A Space Odyssey) «استنلی کوبریک» ارجاع می‌دهد در حالی که تریلر دوم فاش کرد که ستارگان حتی بیشتری از جمله «دوا لیپا» و «جان سینا» به فیلم ملحق شده‌اند.

اولین تصویر از مارگو رابی در فیلم باربی منتشر شد

به گزارش 30نما، «سیمو لیو» یکی از بازیگران «باربی» پیش‌تر فیلمنامه را «دیوانه‌وار» نامیده و گفته بود که ایجنتش آن را یکی از بهترین فیلمنامه عمرش می‌داند: «او گفت: «اگر بتوانم شغلم را با یک فیلمنامه به خطر بیندازم، فیلمنامه «باربی» خواهد بود. واقعاً فکر می‌کنم باید انجامش دهی.»»

گرویگ اخیراً در پادکست «در خدمت شما» (At Your Service) «دوا لیپا» گفته بود که از کارگردانی فیلم «باربی» به «وحشت» افتاده است: «وحشت‌زده بودم. فکر می‌کنم بخش زیادی از احساسم را وحشت تشکیل می‌داد. فکر می‌کنم شروع از آن جایگاه خصوصیتی دارد یعنی فکر می‌کنی: «هرچیزی ممکن است!» با شروع نویسندگی سرگیجه به سراغم آمد. یعنی باید از کجا شروع می‌کردم؟ داستان چگونه خواهد بود؟»

«کیت مک‌کینان»، «آریانا گرینبلات»، «آمریکا فررا»، «الکساندرا شیپ»،‌ «ایسا ری»،‌ «مایکل سرا»،‌ «ویل فرل»، «هری نف»، «کینگزلی بن-ادیر»،‌ «ری پرلمن»، «امرالد فنل»، «شارون رونی»، «اسکات اوانز»، «آنا کروز کین»، «کانر سویندلز»، «ریتو آریا»، و «جیمی دمتریو»، دیگر بازیگران این فیلم خواهند بود.

«باربی» ژوئیه آینده اکران خواهد شد.


399509_820x400

باربی مارگو رابی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین