کد خبر: 67826 A

آنا د آرماس، پل مسکال، جیمز باند، تام کروز

آنا د آرماس و حرفه پرخطری که به آن وارد شد

آنا د آرماس و حرفه پرخطری که به آن وارد شد

بازیگر «وقتی برای مردن نیست» که اخیرا بدلکاری هم انجام می‌دهد پیشنهاد کرده است که پل مسکال بازیگر نقش جیمز باند شود.

ایران آرت: آنا د آرماس، بازیگر فیلم «وقتی برای مردن نیست» (No Time to Die) می‌گوید «پل مسکال» بازیگر سریال «آدم‌های عادی» (Normal People) و فیلم «افترسان» گزینه خوبی برای جانشینی با «دنیل کریگ» در نقش «جیمز باند» است.

د آرماس که فیلم «روح‌زده» را در اپل داشته، در مصاحبه با «وایرد» مسکال را برای نقش باند پیشنهاد داده است: «فکر می‌کنم پل مسال باید انتخاب شود. او عالی است.»

«کریس اوانز» همبازی د آرماس در «چاقوکشی» و «روح‌زده» به شوخی می‌گوید حاضر است جانشین کریگ شود.

به گزارش 30نما، «باربارا بروکلی» تهیه‌کننده چندگانه «جیمز باند» همواره تأکید کرده است که بازیگر بعدی باند یک مرد بریتانیایی است اما می‌تواند از هر نژادی باشد. مسئول انتخاب بازیگر این مجموعه فیلم اخیراً گفته بود که بازیگران جوان «ظرفیت ذهنی» بازی در این نقش را ندارند. بروکلی فوریه گذشته در مصاحبه با «لدبایبل» اضافه کرده بود که فرایند انتخاب بازیگر هنوز شروع نشده است: «حتی فیلمنامه نوشته نشده.»

 

«آرون تیلور-جانسون»، «هنری کویل»، «ادریس البا»، «ریچارد مدن» و «رگی ژان پیج» از جمله گزینه‌های جانشینی با کریگ شمرده می‌شوند.

 

د آرماس قرار است در اسپین‌آف «بالرینا» (Ballerina) برای «جان ویک» (John Wick) نقش یک آدمکش را بازی کند. او در مصاحبه با «اینترتینمنت تونایت» می‌گوید: «آن فیلم در سطح دیگری است. خیلی دشوار بود. می‌دانید، عاشق دنیای «جان ویک» هستم و از همکاری دوباره با کیانو لذت بردم. شخصیتی عالی و داستانی عالی است، زیبا به نظر می‌رسد. برای آن یکی هیجان‌زده‌ام.»

 

د آرماس در مصاحبه دیگری در ماه ژانویه گفته بود که در «بالرینا» یک صحنه مبارزه بزرگ با ریوز داشته است: «چند روز پیش، من و کیانو یک صحنه بدلکاری خیلی سخت را تمرین می‌کردیم و این مرد من را زمین می‌زد و حرکات بدلکاری دیوانه‌واری می‌کرد. فکر می‌کردم که دیگر نمی‌توانم از این صحنه‌ها شکایت کنم. چون او داشت بازی می‌کرد! واقعاً بهترین است.»

بازیگر ۳۴ ساله «بلوند» (Blonde) در مصاحبه دیگری با «یواس‌ای تودی» بدلکاری خودش در «روح‌زده» را با «تام کروز» مقایسه می‌کند و می‌گوید: «دشوار و دردناک است و همه‌جای بدنتان صدمه می‌بیند، اما خیلی رضایت‌بخش است چون پیشرفت خودم را می‌بینم. از این گذشته، خوش می‌گذرد. اگر فقط بروم و جملاتم را بگویم و یک نفر دیگر بدلکاری کند، لذتش را از دست می‌دهم.» او اضافه می‌کند:‌ «هنوز به سطح تام کروز نرسیده. اما حالا صد در صد قدردان کاری که می‌کند هستم، و کاملاً درک می‌کنم چرا این کار را می‌کند.»

مسکال برای بازی در «افترسان» نامزد اسکار شده و به تازگی به فیلم «گلادیاتور ۲» ملحق شده است.

 

آنا د آرماس پل مسکال وقتی برای مردن نیست
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین