کد خبر: 67888 A

جیسون موموآ| هالیوود| بازی تاج و تخت

جیسون موموآ در امارات چه می‌کند؟| اشتیاق ستاره هالیوود برای شغل جدیدش

جیسون موموآ در امارات چه می‌کند؟| اشتیاق ستاره هالیوود برای شغل جدیدش

جیسون موموآ که به اخیراً به‌عنوان افسر ارشد جزیره یاس در امارات متحده عربی انتخاب شده اعلام کرد از این شغل بیشتر از هنرپیشه بودن، لذت می‌برد.

ایران آرت: جیسون موموآ بازیگر شناخته شده هالیوود که به دلیل بازی قابل توجه در سریال‌های "بازی تاج و تخت" و "آکوامن" در صدر اخبار قرار داشت، چهارشنبه گذشته اعلام کرد، شغل جدیدش در جزیره یاس را خیلی بیشتر از بازی مقابل دوربین دوست دارد.

به گزارش تسنیم، موموآ در قطعه ویدئویی که با یک تخته پارویی به سمت جزیره یاس درحال پاروزدن است می‌گوید: زمانی فرا می‌رسد که جایگاه اصلی خودتان را در زندگی کشف می‌کنید، بنابراین زمانی که به سرنوشت اصلی خود پی می‌برید، می‌بینید تا آن زمان تمام زندگی‌تان را مشغول شغلی فوق‌العاده مضحک مشغول بوده‌اید».

وی در ادامه گفت: من را به عنوان افسر ارشد این جزیره انتخاب کردند و اکنون مطمئن هستم که همه مثل من زندگی خواهند کرد و فریاد زد: من این کار را دوست دارم.

لازم به‌یادآوری است اخیراً کشورهای حوزه جنوب خلیج فارس برای جلب نظر گردشگران و فعالان عرصه سینما و تلویزیون با استفاده از شهرت هنرپیشه‌های معروف هالیوودی در تلاش هستد مناطق مورد نظرشان را به دیگران معرفی کنند که احتمالاً انتخاب ماموآ نیز در همین راستا بوده است.

 

هالیوود جیسون موموآ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین