کد خبر: 68012 A

اما استون| بازیگر| هالیوود

اما واستون دوباره بازیگر شد | ماجرای دوری ۷ ساله

اما واستون دوباره بازیگر شد | ماجرای دوری ۷ ساله

ساره «هری پاتر» (Harry Potter) در مصاحبه‌ای توضیح می‌دهد که چرا چند سال از بازیگری دوری کرده است.

ایران آرت: اما واتسون در مصاحبه جدیدی با «فایننشال تایمز» می‌گوید پس از هفت سال به دنیای بازیگری بازخواهد گشت. ستاره «هری پاتر» (Harry Potter) در این مصاحبه توضیح می‌دهد که چرا چند سال از بازیگری دوری کرده است.

واتسون می‌گوید: «فکر می‌کنم کمی حس می‌کردم در قفس حبس شده‌ام. مسئله‌ای که خیلی دشوار یافتم این بود که باید می‌رفتم و در فروش چیزی مشارکت می‌کردم که اختیار زیادی رویش نداشتم. اینکه نقش اول یک فیلم را بازی کنی و به همه ژورنالیست‌ها پاسخ دهی که «این فیلم با نگاه تو چه سنخیتی دارد؟»»

او اضافه می‌کند: «بسیار دشوار است که منادی و سخنگوی آثاری باشید که در فرایند خلق آن‌ها مشارکت نداشته‌اید. من را به گونه‌ای مسئول می‌دانستند که برایم به‌شدت عذاب‌آور شد، چون صدایی نداشتم و نباید چیزی می‌گفتم.»

به گزارش 30نما، واتسون ادامه می‌دهد: «فقط می‌خواستم منادی چیزهایی باشم که اگر کسی به خاطرش من را سرزنش می‌کرد، می‌توانستم به شکلی که من را از خودم بیزار نکند بگویم: «بله، خراب کردم، تصمیمش با من بود، باید بهتر عمل می‌کردم.»»

واتسون آخرین بار در «زنان کوچک» (Little Women) به کارگردانی «گرتا گرویگ» مقابل «فلورنس پیو»، «سرشا رونان» و «تیموتی شالامی» دیده شده است. او می‌گوید پروژه بعدی‌اش کارگردانی یک موزیک ویدیو برای هنرمندی است که نامش را فاش نمی‌کند: «بدون شک اسمش را شنیده‌اید.»

واتسون می‌گوید به بازیگری بازخواهد گشت: «همیشه به من می‌گفتند که باید کارگردانی و تهیه‌کنندگی کنم، حتی وقتی که در «هری پاتر» بودم. نگران بودم که فقط به جنبه‌های فنی بپردازم نه خلاقانه، و نتوانم چیزی را که فکر می‌کنم احتمالاً در آن مهارت دارم ارائه دهم.»

 

اما واتسون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین