کد خبر: 68033 A

جانی دپ| راسل کرو| هالیوود

جانی دپ دوباره محبوب شد | اتفاق هیجان‌انگیز برای جانی دپ

جانی دپ دوباره محبوب شد | اتفاق هیجان‌انگیز برای جانی دپ

جانی دپ پس از منزوی شدن و تحریم شدن توسط برخی جشنواره‌ها، بار دیگر محبوبیت خود را به دست آورده است.

ایران آرت: در حالی که جانی دپ طی سال‌های اخیر به دلیل افشاگری‌های امیر هرد، موقعیت شغلی و جایگاه فوق‌العاده خود در هالیوود را از دست داده بود، اکنون پس از شکست دادن همسر سابقش در دادگاه، محبوبیت خود را باز پس گرفته و دوباره در مراسم‌های مختلف از او تجلیل می‌شود.

جشنواره کارلووی واری اعلام کرده که قرار است به زودی از جانی دپ تجلیل به عمل آورد.

مهر نوشت: راسل کرو در پنجاه‌و هفتمین دوره جشنواره فیلم کارلووی واری جایزه افتخاری می‌گیرد.

این بازیگر استرالیایی برای کمک تاثیرگذار هنری بر سینمای جهان، جایزه گوی کریستال را می‌گیرد. این جایزه پیش‌تر به چهره‌هایی چون رابرت دنیرو، هلن میرن، جولین مور و سال پیش به جفری راش اهدا شده بود.

کرو همچنین در مراسم افتتاحیه این جشنواره که جمعه ۳۰ ژوئن خواهد بود با یک گروه موسیقی اجرا می‌کند. این جشنواره امسال بیستمین سال اکران فیلم «استاد و فرمانده» ساخته پیتر وایر را گرامی می‌دارد که از ۱۰ نامزدی اسکار ۲ جایزه را برد و کرو برای بازی در آن نامزدی گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد را به دست آورد.

این جشنواره همچنین اعلام کرد امسال در تریلر خود جانی دپ را خواهد داشت. تریلرهای جشنواره کارلووی واری معمولاً مهمانان برجسته دوره‌های قبلی را نشان می‌دهد. هلن میرن، جود لاو و هاروی کایتل در تریلرهای قبلی حضور داشتند.

دپ سال ۲۰۲۱ با فیلم مستند «خمره طلا» ساخته جولین تمپل و «میناماتا» ساخته اندرو لویتاس در جشنواره حضور داشت.

کارلووی واری ۲۰۳ از ۳۰ ژوئن تا ۸ جولای (۹ تا ۱۷ تیر) برگزار می‌شود و در بخشی ویژه با عنوان «تولدی دیگر» با نمایش ۹ فیلم از نسل کارگردان‌های جوان، ادای احترامی می‌کند به فیلم‌های ایرانی و یک جایزه افتخاری ویژه هم به دانیلا کولارووا بازیگر چک اهدا خواهد کرد.

 

جانی دپ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین