کد خبر: 68088 A

داریوش مهرجویی

واکنش تند همسر داریوش مهرجویی به حاشیه جنجالی لوکزامبورگ/ شما بازجو و مزاحم هستید

واکنش تند همسر داریوش مهرجویی به حاشیه جنجالی لوکزامبورگ/  شما بازجو و مزاحم هستید

ویدیوی داریوش مهرجویی در خارج از کشور (لوکزامبورگ) که فردی باعث مزاحمت او می شود واکنش همسر این کارگردان شناخته شده را برانگیخته است.

ایران آرت: اعتماد آنلاین نوشت: وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی، پس از انتشار ویدیوهایی از پاسخ‌های این کارگردان در خارج از کشور، پس از نمایش فیلم گاو و در خارج از سالن نمایش، نوشته است:  این هم اخیرا مد شده حق پرسشگری!؟ با دوربین دنبال یکی بیافتی بی اجازه فیلم بگیری و به حریم شخصی افراد حمله کنی؛  پرسشگری نیست، بازجویی و مزاحمت است. داریوش قبل نمایش فیلم هم خواهش کرد سوالات سیاسی نپرسید چون می دونه ما ایرانی ها مدتهاست بلد نیستیم دیگه با هم گفتگو کنیم!!! پس بی توجهی به خواسته ی فردی که زحمت کشیده اومده سر اکران تا با مخاطب خودش درمورد فیلم حرف بزنه بی احترامی و غیر اخلاقی است و حتی توهین به بقیه‌ی مخاطبانه توی سالنه.

وی ادامه داد: حالا شما این پدیده رو از هر نظر بررسی کنی فقط نمایشگر فرهنگ ماست…اون از رسانه های غیر رسانه ، اون هم کامنت های بیمار برخی مردم که پر از خشم و کینه و نفرت کورکورانه به هر سمتی شده، جماعت پای موبایل نشین کامنت گذار یک سری جمله های زننده و وحشی پراندند… حالا انگار همسر من صبح تا شب نشسته‌ پای اینستا ببینه کدوم بازیگر زن کشف حجاب کرد بعد در مورد این رویداد از دیدگاه شما بزرگ و حیاتی وسط خیابون نظر بده؟ بگه آفرین؟ هرگز وقتش رو در این فضای مغشوش نابه هنجار تلف نمی کنه!

داریوش مهرجویی

محمدی فر تاکید کرد: مهرجویی حتی در سفر از دست فروش ها کتاب می گیره و مطالعه می کنه… خودم هم چند وقته از این محیط مجازی دلزده ام بس که دروغ و ریا و خشونت و بی‌رحمی و تناقض می بینم ولی خب بی انصافی نکنیم هموطن‌های با درک و با معرفت هم کم نیستند که قدر بزرگان خودشون رو می دونن و آلوده ی این بازی‌ها نمی شن. در نهایت به قول علی سنتوری : خیلی دلم گرفته از خیلی ها!!!

 

داریوش مهرجویی وحیده محمدی فر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین