کد خبر: 68116 A

علی انصاریان| آخرین فیلم علی انصاریان| فیلم قطع فوری

ببینید: آخرین فیلم علی انصاریان

ببینید: آخرین فیلم علی انصاریان

مریم بحرالعلومی کارگردان فیلم سینمایی «قطع فوری» درباره حضور زنده‌یاد علی انصاریان در این پروژه نکاتی را مطرح کرد.

ایران آرت: مریم بحرالعلومی کارگردان فیلم سینمایی «قطع فوری» که این روزها در حال اکران در گروه سینمایی هنروتجربه است، در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت اکران این اثر توضیح داد: طبیعتاً وقتی گروه سینمایی هنروتجربه با سانس‌ها و سینماهای محدود، برای اکران یک فیلم سینمایی انتخاب می‌شود، طبیعی است که صاحب اثر منتظر اتفاقات ویژه‌ای از جنس آنچه در فرآیند اکران عمومی برای جذب مخاطب و فروش می‌افتد نیست اما در مختصات همین گروه هنروتجربه، بازخوردهای خیلی خوبی را از اکران «قطع فوری» شاهد هستیم. امیدوارم همچنان هم فیلم با استقبال مخاطبان این گروه سینمایی مواجه باشد.

کارگردان «قطع فوری» درباره حضور علی انصاریان به‌عنوان بازیگر در این فیلم و اشاره به عبارت «آخرین نقش‌آفرینی» او در اخبار این پروژه هم گفت: خیلی از پروژه‌ها در این مدت از این عبارت استفاده تبلیغاتی کرده‌اند اما آنچه برای من در این روزها که حسام محمودی عزیز را هم از دست داده‌ایم، جای افسوس بیشتری دارد این است که چرا وقتی آدم‌ها در قید حیات هستند، ما به آن‌ها نگاه ابزاری داریم و رفتارمان با یک همکار و هنرمند به‌گونه‌ای دیگر است و روزی که آن‌ها را از دست می‌دهیم، نگاه‌مان را تغییر می‌دهیم و بازهم به طریق دیگری از آن‌ها استفاده ابزاری می‌کنیم! این سوءاستفاده از فقدان عزیزان است.

فیلم آخرین بازی علی انصاریان مجوز نمایش گرفت

وی ادامه داد: خیلی از افراد از من پرسیده‌اند که چرا با توجه به اینکه این فیلم آخرین نقش‌آفرینی علی انصاریان است، در طراحی پوستر فیلم استفاده نکرده‌اید؟ من اما ترجیحم این بود که تنها از همین عبارت «آخرین نقش‌آفرینی» استفاده کنم. دوستی من با علی انصاریان به سال‌هایی بازمی‌گردد که او هنوز فوتبالیست بود و وارد عرصه بازیگری نشده بود و وقتی برای این همکاری تصمیم گرفتیم، طبیعتاً از سرانجام آن اطلاعی نداشتیم. بعدها خیلی بابت این موضوع افسوس خوردم و اینکه پروژه‌های دیگری صرفاً برای استفاده تبلیغاتی تلاش کردند از نام علی انصاریان سوءاستفاده کنند را نه تنها یک رفتار ژورنالیستی و تبلیغاتی نمی‌دانم که آن را دروغ گفتن به مخاطبان برای منافع شخصی می‌دانم. امروز این اتفاق برای علی رخ داده است و شاید بعدها برای دیگران هم تکرار شود.

علی انصاریان

بحرالعلومی تأکید کرد: تصویربرداری «قطع فوری» در آخر دی‌ماه سال ۹۹ به پایان رسید و دوم بهمن‌ماه همان سال علی انصاریان در بیمارستان بستری شد و متأسفانه شانزدهم همان ما، او را از دست دادیم. تأکید می‌کنم که این موضوع اساساً مزیتی برای یک اثر محسوب نمی‌شود و آنچه هم ما در خبرهای فیلم به آن اشاره کردیم، صرفاً به دلیل یادبود و احترام به خانواده علی انصاریان بوده است و اصلاً نگاه تبلیغاتی به این حضور و همکاری نداشتیم. خانواده علی انصاریان «قطع فوری» را یکی از بهترین فیلم‌های علی می‌دانند و من از این بابت خوشحالم و در عین حال افسوس می‌خورم که این فیلم تبدیل به آخرین فیلم کارنامه سینمایی علی انصاریان شد.

علی انصاریان فیلم قطع فوری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین