کد خبر: 68202 A

مونیکا بلوچی| تیم برتون

مونیکا بلوچی در فیلم نامزدش بازی می‌کند

مونیکا بلوچی در فیلم نامزدش بازی می‌کند

مونیکا بلوچی که در چند ماه اخیر انتشار تصاویری از او در کنار تیم برتون خبرساز شده و رسانه‌ها از رابطه عاشقانه میان آنها نوشته‌اند، به زودی در فیلمی جدید به کارگردانی برتون ایفای نقش خواهد کرد.

ایران آرت: «مونیکا بلوچی» برای بازی در «بیتل‌جوس ۲» (Beetlejuice 2) با استودیوی برادران وارنر وارد مذاکره شد. این فیلم دنباله‌ای است برای فیلمی که در سال ۱۹۸۸ با کارگردانی «تیم برتون» ساخته شد. انتظار می‌رود که بلوچی در این دنباله نقش همسر «بیتل‌جوس» را بازی کند.

برتون برای کارگردانی قسمت دوم بازمی‌گردد و با «مایکل کیتون» بازیگر فیلم کالت «بیتل‌جوس» همکاری دیگری خواهد داشت. این دو در فیلم «بتمن» سال ۱۹۸۹ نیز همکاری کرده بودند. «جنا اورتگا» در نقش دختر لیدیا با بازی «وینونا رایدر»، «کاترین اوهارا» و «جاستین ترو» دیگر ستارگان این فیلم کمدی فراطبیعی در کنار رایدر خواهند بود.

به گزارش ۳۰نما، قسمت اول «بیتل‌جوس» ارواح زوجی را دنبال می‌کرد که از نقل مکان یک خانواده به محل سابق زندگی‌شان آزرده شده‌اند. «الک بالدوین»، «جینا دیویس»، «جفری جونز»، دیگر بازیگران «بیتل‌جوس» بودند که در دهه ۱۹۸۰ با بودجه ۱۵ میلیون دلاری ساخته شد و ۸۰ میلیون دلار فروخت. آن فیلم به یک موزیکال برادوی در سال ۲۰۱۹ تبدیل شد.

 

photo_2023-03-11_00-57-05

مونیکا بلوچی در کنار تیم برتون

 

بلوچی که با فیلم‌هایی چون «مالنا» (Malèna)، «اسپکتر» (Spectre) و «مصائب مسیح» (The Passion of the Christ) شناخته می‌شود، به تازگی در فیلم «مافیا ماما» (Mafia Mamma) با «تونی کولت» همکاری کرده است.

فیلم «بیتل‌جوس ۲» ۶ سپتامبر سال ۲۰۲۴ اکران خواهد شد.

 

تیم برتون مونیکا بلوچی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین