کد خبر: 68273 A

کریستوفر نولان

بهترین فیلم کریستوفر نولان به انتخاب هوادارانش کدام است؟

بهترین فیلم کریستوفر نولان به انتخاب هوادارانش کدام است؟

«میان‌ستاره‌ای» بهترین فیلم نولان از نگاه هوادران فیلمساز در شبکه اجتماعی ردیت بوده است.

ایران آرت: بیش از ۵ هزار هوادار «کریستفر نولان» در شبکه اجتماعی ردیت بهترین فیلم کارگردان ۵۲ ساله بریتانیایی را برگزیدند.

فیلم «میان‌ستاره‌ای» (Interstellar) با بازی «متیو مک‌کانهی» در صدر این فهرست قرار گرفته در حالی که منتقدین واکنش‌های ضدونقیضی به این عنوان علمی-تخیلی نشان دادند. «میان‌ستاره‌ای» در فهرست ۲۵۰ فیلم برتر تاریخ در آی‌ام‌دی‌بی با امتیاز ۸.۶ رتبه بیست و پنجم را به دست آورده در حالی که «راتن تومیتوز» امتیاز منتقدین ۷۳ درصد را برای آن ثبت کرده است.

پس از این فیلم سه ساعته، «تلقین» (Inception) و «شوالیه تاریکی» (The Dark Knight) در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند و «حیثیت» (The Prestige) و «خاطره» (Memento) چهارم و پنجم شده‌اند.

به گزارش ۳۰نما، فیلم تاریخی و تحسین‌شده «دانکرک» (Dunkirk) که در سال ۲۰۱۷ اکران شد در رتبه هفتم است اما «تنت» (Tenet) که انتظار بسیاری از هواداران نولان را برآورده نکرد در رده ششتم جای گرفته. تازه‌ترین ساخته نولان فیلم تاریخی دیگری به نام «اوپنهایمر» (Oppenheimer) با بازی «کیلین مورفی»، «رابرت داونی جونیور»، «فلورنس پیو»، «امیلی بلانت» و بسیاری دیگر است که تابستان امسال اکران می‌شود.

یونیورسال «اوپنهایمر» را ۲۱ ژوئیه (۳۰ تیر ماه ۱۴۰۲) اکران خواهد کرد.

 

کریستوفر نولان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین