کد خبر: 68337 A

خابی| کمدین| کمدین اینستاگرام

خابی فیلم می‌سازد/ ورود ستاره طناز اینستاگرام به سینما

خابی فیلم می‌سازد/ ورود ستاره طناز اینستاگرام به سینما

خابی لیم ستاره شبکه های اجتماعی در حال حاضر مشغول ساخت اولین فیلم کوتاه خود است که قرار است در جشنواره ایتالیایی «تائورمینا» رونمایی شود.

ایران آرت: «خابی لیم» که با ویدیوهای به پُردنبال‌کننده‌ترین شخصیت‌ها در شبکه اجتماعی تیک‌تاک تبدیل شده است، در حال انتقال از صفحه نمایش کوچک به صفحه بزرگ است.

این شخصیت رسانه اجتماعی ایتالیایی متولد سنگال که در حال حاضر ۱۵۶.۱ میلیون دنبال کننده در تیک‌تاک دارد، قرار است اولین فیلم کوتاه کارگردانی خود را در جشنواره فیلم «تائورمینا» ۲۰۲۳ به نمایش بگذارد.

«بارت ویسمن» کارگردان هنری جشنواره «تائورمینا» در کنار «بلا تورن» بازیگر آمریکایی که در جشنواره امسال نیز فیلم کوتاه خود به نام «به قرمز رنگ کن» را معرفی می کند، فیلم «خابی لیم» را به عنوان یکی از آثار بخش «فیلم‌های کوتاه تاثیرگذار» دعوت کرده‌ است. «خابی لیم» در حال حاضر مشغول ساخت فیلم کوتاه خود است که جزییات آن فاش نشده است.

14010529000786_Test_NewPhotoFree

«خابی» با ویدیوهایش که در آن ترفندهای به اصطلاح پیچیده را مسخره می کند و همان کار را به روشی ساده و بدون گفتن چیزی انجام می‌دهد به شهرت رسید. در سپتامبر ۲۰۲۱، او به عنوان مهمان ویژه برای اولین نمایش فیلم فرانسوی «توهمات گمشده» ساخته «خاویر جیانولی» در جشنواره فیلم ونیز حضور یافت.

مدیر جشنواره تائورمینا در این باره گفت: «بسیار هیجان زده هستیم که خابی را برای جشنواره به تائورمینا می‌آوریم. برای ما ضروری است که همیشه از طریق رسانه‌های جدید مخاطبان جوان‌تر و تازه‌تری را جذب کنیم. خابی به ما کمک می کند تا طرفداران متنوع، جوان، بین المللی و ایتالیایی را به جشنواره تاریخی خود بیاوریم.»

این جشنواره سینمایی که در شهر تائورمینا برگزار می شود و تاکنون میزبان نخستین نمایش جهانی چندین فیلم مهم از جمله «زندگی شیرین» ساخته «فدریکو فلینی»، «حزامزاده‌های لعنتی» ساخته «کوئنتین تارانتینو»، «شجاع دل» ساخته «مل گیبسون» و «پدرخوانده» از «فرانسیس فورد کاپولا» بوده است.

 

خابی خابی لیم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین