کد خبر: 68427 A

جانی دپ

انتقاد شدید از غش و ضعف هواداران برای جانی دپ

انتقاد شدید از غش و ضعف هواداران برای جانی دپ

مجری و مدل سوئدی-بریتانیایی از «غش و ضعف» هواداران برای «جانی دپ» در جشنواره کن هفتاد و ششم انتقاد کرد.

ایران آرت: اولریکا یونسن، مجری و مدل سوئدی-بریتانیایی از «غش و ضعف» هواداران برای «جانی دپ» در جشنواره کن هفتاد و ششم انتقاد کرد. یونسن ۵۵ ساله «ریاکاران هالیوود» را نکوهش می‌کند که از دپ حمایت کردند و هفت دقیقه به صورت ایستاده به تشویق فیلم «ژان دو باری» (Jeanne du Barry) پرداختند. دپ در این فیلم به کارگردانی «مای‌ون» نقش «لویی پانزدهم» را بازی می‌کند.

دپ برای اولین بار پس از پیروزی بر همسر سابقش «امبر هرد» که او را به خشونت خانگی متهم کرده در یک رویداد سینمایی حضور پیدا می‌کرد و روی فرش قرمز می‌رفت.

یونسن با انتشار مقاله‌ای در نشریه «سان» می‌نویسد: «[هرد] نمونه‌های بی‌شماری از برخوردهای سبعانه را نشان داد و اتهام رفتار خشونت‌آمیز را مطرح کرد.» او اضافه می‌کند که آن شواهد ظاهراً برای افرادی که «به معنای واقعی کلمه برای جانی دپ فرش قرمز پهن کرده‌اند» کافی نبوده است.

مجری می‌نویسد:‌ «[دپ] حتی نیازی نداشت نشانه‌های ترک اعتیاد را نشان دهد – آن‌ها فقط عاشق جانی هستند.» او ادامه می‌دهد: «و نکته همین است: مردانی که بدرفتاری می‌کنند نه تنها جذابند بلکه به راحتی بخشیده می‌شوند.»

یونسن می‌نویسد:‌ «جامعه ما را به این باور رسانده که پسران شرور محبوب‌اند. آن‌ها زننده‌اند و زننده بودن جذابیت جنسی دارد.» او اضافه می‌کند مردان هنوز «نوازش» می‌شوند: «به زبان ساده، مردان را با مجموعه قوانین متفاوتی نسبت به زنان قضاوت می‌کنند.»

به گزارش 30نما، دپ در کنفرانس مطبوعاتی «ژان دو باری» در کن گفته بود که با مطرح شدن اتهام خشونت خانگی از سوی هرد احساس کرده که از سوی هالیوود تحریم شده است: «آیا احساس کرده‌ام که هالیوود من را تحریم کرده؟ خوب، لازم نبود در جزئیات دقت کنید تا در آن مقطع حس کنید که مثل یک شوخی عجیب به نظر می‌رسد. البته، وقتی از شما می‌خواهند از فیلمی که در حال بازی در آن هستید کناره‌گیری کنید، آن هم به خاطر اصوات و حرف‌های نامفهومی که در فضا پیچیده… آیا امروز احساس می‌کنم که تحریم شده‌ام؟ نه، به هیچ وجه. اما احساس نمی‌کنم تحریم شده‌ام چون به هالیوود فکر نمی‌کنم. من بیش از این نیازی به هالیوود حس نمی‌کنم، شما را نمی‌دانم.»

او اخیراً در مصاحبه با «اسوشیتد پرس» دوران محرومیت خود را به یاد آورده است: «فکر نمی‌کنم مارلون دوام می‌آورد. فکر نمی‌کنم ذره‌ای از چنین اتفاقاتی را تحمل می‌کرد. اگر زنده بود و این اتفاقات را می‌دید، به انحراف کشیده می‌شد. یک نفر را می‌کشت.»

 

جانی دپ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین