کد خبر: 68441 A

کریستوفر نولان| نولان| اوپنهایمر

فیلم جدید نولان سه ساعت را می‌بوسد!

فیلم جدید نولان سه ساعت را می‌بوسد!

کیلین مورفی در این فیلم نقش «رابرت اوپنهایمر» طراح اولین سلاح‌های هسته‌ای در سال‌های وقوع جنگ جهانی دوم را بازی می‌کند.

ایران آرت: کریستفر نولان در مصاحبه با «توتال فیلم» تأیید کرد که «اوپنهایمر» (Oppenheimer) با دو ساعت و ۴۹ دقیقه طولانی‌ترین فیلم کارنامه‌اش خواهد بود. پیش‌تر گزارش شده بود که این فیلم نزدیک به سه ساعت و طولانی‌تر از «میان‌ستاره‌ای» (Interstellar) خواهد بود.

نولان می‌گوید: «کمی طولانی‌تر از طولانی‌ترین فیلمی است که ساخته‌ایم. سه ساعت را می‌بوسد.»

فیلمساز اضافه می‌کند: «وقتی به همه شخصیت‌هایی که با آن‌ها سر و کار داشته‌ام فکر می‌کنم، می‌بینم که اپنهایمر با اختلاف مبهم‌ترین و متناقض‌ترین‌شان بوده است. با توجه به اینکه سه «بتمن» ساخته‌ام گویای مسائل زیادی است.»

به گزارش 30نما، «کیلین مورفی» در این فیلم نقش «رابرت اوپنهایمر» طراح اولین سلاح‌های هسته‌ای در سال‌های وقوع جنگ جهانی دوم را بازی می‌کند. «مت دیمون»، «امیلی بلانت» در نقش همسر اوپنهایمر، «رابرت داونی جونیور» رئیس کمیسیون انرژی اتمی ایالات متحده، «فلورنس پیو» در نقش «جین تدلاک» نویسنده و روان‌پزشک، «رامی مالک»، «جاش هارتنت»، «دیوید دستمالچیان»، «جک کویید»، «آلدن ارنرایک»، «اما دومونت»، «هریسون گیلبرتسون»، «جاش پک»، «دنی دفراری»، «گار برنت»، «جیمز دارسی»، «اسکات گرایمز»، «لوییس لمبارد»، «متیو مودین»، «دین دهان»، «بنی سفدی»، «کنت برانا»، «الکس ولف» و «کیسی افلک» به فیلم نولان ملحق شده‌اند.

اوپنهایمر

نولان در مصاحبه با «اینترتینمنت ویکلی» گفته بود که در این فیلم از دانشمندان واقعی به عنوان بازیگر سیاهی‌لشکر استفاده کرده است:‌ «در لوکیشن واقعی لس آلاموس بودیم و دانشمندان واقعی زیادی به عنوان بازیگر سیاهی‌لشکر داشتیم. به جمعیتی از بازیگران سیاهی‌لشکر احتیاج داشتیم تا واکنش نشان دهند، و بداهه‌پردازی کنند، و به سخنرانی‌هایی بداهه و به‌شدت علمی رسیدیم. گوش دادن به آن‌ها واقعاً لذت‌بخش بود. در صحنه‌های زیادی بازیگران سیاهی‌لشکر می‌چرخند و فقط به ناهار فکر می‌کنند. این بچه‌ها به دلایل ژئوپلیتیک تسلیحات هسته‌ای فکر می‌کردند و اطلاعات زیادی در موردش داشتند.»

یونیورسال «اوپنهایمر» را ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۳ (۳۰ تیر ماه ۱۴۰۲) اکران خواهد کرد

 

کریستوفر نولان کیلین مورفی اوپنهایمر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین