کد خبر: 68524 A

جانی دپ| لیلی رز دپ

واکنش دختر جانی دپ به اتفاق هیجان‌انگیزی که برای پدرش رخ داد

واکنش دختر جانی دپ به اتفاق هیجان‌انگیزی که برای پدرش رخ داد

لیلی رز دپ در مصاحبه‌ای می‌گوید از بازگشت پدرش به سینما خوشحال است: «خیلی برایش خوشحالم. فوق‌العاده هیجان‌زده‌ام. و خیلی خوب است که به پروژه‌هایمان فوق‌العاده افتخار می‌کنیم.»

ایران آرت: «جانی دپ»‌ و دخترش در جشنواره کن هفتاد و ششم روی فرش قرمز رفتند.

فیلم «ژان دو باری» (Jeanne du Barry) «جانی دپ» جشنواره کن امسال را افتتاح کرد در حالی که «لیلی رز دپ» دختر این بازیگر پرحاشیه سریال «بت» (The Idol) را در بخش خارج از مسابقه داشت. «بت» یکی از جنجالی‌ترین افتتاحیه‌های کن را با صحنه‌های زننده‌اش رقم زد اما پس از پنج دقیقه تشویق ایستاده بینندگان، نقدهای مثبتی دریافت نکرد. فیلم «ژان دو باری» نیز هفت دقیقه تشویق شد و دپ را احساساتی کرد.

«لیلی رز دپ» در مصاحبه «اینترتینمنت تونایت» کانادا می‌گوید از بازگشت پدرش به سینما خوشحال است: «خیلی برایش خوشحالم. فوق‌العاده هیجان‌زده‌ام. و خیلی خوب است که به پروژه‌هایمان فوق‌العاده افتخار می‌کنیم.»

جانی دپ

به گزارش ۳۰نما، دپ برای اولین بار پس از برگزاری دادگاه افترازنی ویرجینیا علیه همسر سابقش «امبر هرد» در سال ۲۰۲۲ روی فرش قرمز می‌رفت. پیروزی او در آن دادگاه باعث شد که او به سهولت بیشتری پروژه‌های سینمایی‌اش را پیش ببرد. با این حال فیلم «ژان دو باری» او هنوز پخش‌کننده آمریکایی ندارد.

ورود «جانی دپ» به کن با استقبال پرشور هوادارانی مواجه شد که برای گرفتن امضاء یا سلفی به او نزدیک می‌شدند. او در کنفرانس مطبوعاتی «ژان دو باری» گفته بود که این روزها به هالیوود نمی‌اندیشد: «احساس نمی‌کنم که از طرف هالیوود تحریم شده‌ام چون به هالیوود فکر نمی‌کنم.»

«لیلی رز دپ» در سریال «بت» نقش یک ستاره پاپ را بازی می‌کند که با یک رهبر فرقه با بازی «ویکند» آشنا می‌شود. او در مورد این سریال به «اینترتینمنت تونایت» می‌گوید: «اولین بار بود که سریال را با مخاطبین می‌دیدم. اما بی‌نظیر بود. احساس کردم که یک جشن زیباست و نتیجه همه مشکلاتی که تحمل کرده بودیم، و مراحل زیبایی که با این سریال پشت سر گذاشتیم و خانواده کوچکی که ساختیم، خیلی خیلی حس خوبی داشت.»

سریال «بت» ۴ ژوئن از اچ‌بی‌او پخش خواهد شد.

 

جانی دپ لیلی رز دپ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین