کد خبر: 68528 A

محمدرضا گلزار| فیلم محمدرضا گلزار| ازدواج محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار زیر دست و پا له شد! | هجوم باورنکردنی هزاران هوادار به محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار زیر دست و پا له شد! | هجوم باورنکردنی هزاران هوادار به محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار که برای کار تبلیغاتی در یک مرکز موبایل حضور یافته بود مورد استقبال شدید هوادارانش قرار گرفت.

ایران آرت: محمدرضا گلزار از مشهورترین بازیگران سینمای ایران در سال های پس از انقلاب است که از اواخر دهه هفتاد وارد سینما شد و از آن زمان تا کنون توانسته شهرت خود را حفظ کند. محمدرضا گلزار کار هنری را با نوازندگی در گروه موسیقی آریان آغاز کرد و در ادامه با بازی در فیلم های بوتیک و سام و نرگس شناخته شد. محمدرضا گلزار در سال های اخیر به عرصه موسیقی هم بازگشته و آهنگ هایی را با صدای خود منتشر و کنسرت هایی را برگزار کرده است. حضور محمدرضا گلزار در هر محفل عمومی باعث ازدحام جمعیت در آن محل می شود. محمدرضا گلزار به تازگی از سفر طولانی مدت خود در دبی به ایران بازگشته است. 

محمدرضا گلزار که برای کار تبلیغاتی در یک مرکز موبایل حضور یافته بود مورد استقبال شدید هوادارانش قرار گرفت.

ازدحام جمعیت در این مراسم به حدی بود که گلزار لحظاتی در میان هواداران گم شده و تحت فشار فیزیکی قرار می‌گرفت به طوریکه بادیگاردها سعی می‌کردند او را از هواداران جدا کنند.

این اولین حضور محمدرضا گلزار در محافل عمومی پس از بازگشت از دبی است. این بازیگر حدود دو سال در کشور امارات زندگی کرد.

 

تصاویر جنجالی محمدرضا گلزار در دبی

محمدرضا گلزار در دو سال اخیر حاشیه کم نداشته است. او در دبی زندگی می کرد اما هر بار تصویر یا واکنشی از او خبرساز می شد.

در یکی از این تصاویر، محمدرضا گلزار با تغییر قابل ملاحظه ای مواجه شده و کاهش وزن شدید او محسوس است.

کاهش وزن شدید محمدرضا گلزار

اما در کنار تصویر جدید محمدرضا گلزار، برخی دیگر از عکس‌های او در این مدت خبرساز شده، به طوریکه برخی از کاربران در فضای مجازی او را به فخرفروشی متهم کرده اند.

در تصاویری که محمدرضا گلزار از خود منتشر می کند او مدام در حال خوش گذرانی های لاکچری است.

برخی از تصاویر جدید گلزار را در ادامه می بینید.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در کافه | محمدرضا گلزار در کافی شاپ لاکچری تهران

محمدرضا گلزار در کافه | محمدرضا گلزار در کافی شاپ لاکچری تهران

عکسی از ماشین‌های فو‌ق لاکچری محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در فهرست جذاب ترین های جهان

محمدرضا گلزار از جمله بازیگران خوشتیپ سینما است و سال ۲۰۲۲ نیز در میان ١٠٠ چهره جذاب سال نشریه اینترنتی TC Candler که هر ساله لیستی ۱۰۰ نفره از زیباترین زنان و جذاب‌ترین مردان را معرفی می‌کند، قرار گرفت.

این نشریه در حالی که کمتر از ۲ ماه از سال ۲۰۲۲ گذشته تعدادی از نامزد‌های این عناوین برای سال ۲۰۲۲ را معرفی کرده که در بین آن‌ها نام چند چهره‌ی ایرانی نیز دیده می‌شد.

گلشیفته فراهانی و گلشن برازش در میان نامزد‌های زیباترین زنان سال ۲۰۲۲ و محمدرضا گلزار و سام اصغری در بین نامزد‌های جذاب‌ترین مردان سال ۲۰۲۲ قرار گرفتند.

جالب است که گلشیفته فراهانی و محمد رضا گلزار تجربه مشترک بسیار موفقی به نام فیلم بوتیک دارند که در سال ۱۳۸۲ توسط حمید نعمت الله خلق شده و همچنان بسیاری معتقدند بهترین بازی گلزار بوده است. 

گلشیفته فراهانی و محمدرضا گلزار در میان ١٠٠ چهره جذاب TC Candler/ دو ایرانی دیگر هم هستند

چرا محمدرضا ازدواج نمی کند؟

محمدرضا گلزار اکنون 46 سال دارد و برای خیلی ها سوال است که چرا این بازیگر هنوز ازدواج نکرده است؟ البته همواره شایعاتی در خصوص ازدواج گلزار منتشر شده که هیچ کدام صحت ندارد.

محمدرضا گلزار در یکی از آخرین مصاحبه های خود از تصمیمش برای ازدواج سخن گفت؛ البته او تأکید کرد گزینه ای مد نظر ندارد!

گلزار  در این باره می گوید: «هیچ شخص خاصی مدنظرم نیست اما تصمیم دارم ازدواج کنم... برام یکم سخت است. حرف روی هوا هیچ وقت نمیزنم مصمم هستم این اتفاق بیفتد. اما هیچ گزینه ای مطرح نیست فعلا!»

بالاخره انتظارا به پایان رسید و محمدرضا گلزار با الناز خانم مزدوج شد |  محمدرضا گلزارم رفت قاطی خروسا

محمدرضا گلزار: حتی اگر مردم از رویتان رد شوند باز هم بسیاری شاکی هستند!

محمدرضا گلزار با وجود محبوبیت فراوانی که دارد گاه با انتقادهایی هم مواجه می شود. او سال گذشته با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نوشت حتی اگر دراز شوید تا از رویتان رد شوند، باز هم شاکی‌اند که به اندازه کافی پهن نیستید!

این بازیگر که از واکنش های انتقادی دلخور بود نوشت: «حتی اگر برای مردم دراز بکشید تا از رویتان رد شوند، بسیاری از آن‌ها شاکی خواهند بود که به اندازه کافی پهن نیستید. مراقب باشید که وقت و انرژی باارزش خود را فقط برای افرادی خرج کنید که ارزشش را دارند. (نویسنده ناشناس).»

5817891

گریه دختران برای محمدرضا گلزار

ویدئویی منتشر شده که در آن از چند دختر جوان سوال می‌شود که تصوشان از دنیای بدون محمدرضا گلزار چیست؟ این دختران در پاسخ از خود بیخود می‌شوند و با گریه و چشمانی اشکبار می‌گویند که دنیای بدون گلزار اصلا برایشان قابل تصویر نیست. گریه این دختران بازتاب فراوانی داشته و واکنش‌های متفاوتی را در پی داشته است.

خبرآنلاین درباره این ویدئو نوشت: کلیپی که می بینید یکی دو روزی است در فضای مجازی منتشر شده، مورد توجه قرار گرفته و البته که مورد تمسخر هم قرار گرفته است. کلیپ البته خود گویاست و نیاز به توضیحی ندارد. اما همانطور که می بینید مصاحبه شوندگان، نوجوانان هستند.

نوجوانان دختری که به اقتضای سن و سالشان، احساساتی و زود رنج هستند و بلافاصله برای چیزی که دوستش دارند و به آن معتقدند واکنش سریع نشان می دهند. حال اما این کلیپ دستمایه ای شده برای تمسخر این چند دختر و پسر نوجوان که چرا اینگونه برای بازیگری مثل محمدرضا گلزار اشک می ریزند.

جدا از بحث روانشناسی  دوران نوجوانی و عکس العمل هایشان در برابر اطرافیان و رویدادهای مختلف، همین یدک کشیدن عنوان نوجوانی خود عاملی مهم است برای درک این نوجوانان عاشق محمدرضا گلزار و اشک هایشان.

بعد از آن به شخصیت آقای بازیگر باز می گردد. الحمدالله! ما بازیگران خوش تیپ و خوش استایل کم نداریم. اما چرا فقط محمدرضا گلزار چنین عاشقان سینه چاکی دارد؟

پاسخش به نوع برخورد این ستاره با طرفدارانش است. او تا آنجایی که بتواند هرجا که طرفدارانش باشند و شرایط مناسب، با همه آنها عکس می گیرد و امضا می دهد؛نوجوان هم همین را می خواهد حس اهمیت داده شدن آن هم از طرف یک شخصیت معروف.

گلزار در میان ‌هوادارانش‌+ عکس

به یاد دارم روزی در فرودگاه مهرآباد که محمدرضا گلزار چگونه فروتنانه با طرفدارانش سخن می گفت و تقریبا با همه آنها عکس گرفت و ساعتی طولانی به سخن گفتن با آنان پرداخت در حالی که در همان زمان بازیگر دیگری در بخش vip رستوران فرودگاه نشسته و کاری به کار مردم و طرفدارانش نداشت.

اگر در این کلیپ می بینیم دختران نوجوان در پاسخ به سوال مجری که اگر روزی محمدرضا گلزار نباشد چه می کنید؟ چنین احساساتی و از خود بیخود می شوند و اشک هایشان جاری می شود؛ خواهر من!، برادر! من اقتضای سن شان است.اقتضای سن شان است لطفا بی جهت سرزنششان نکنیم. شماتتشان نکنیم و البته که مسخره شان هم نکنیم.

محمدرضا گلزار فیلم محمدرضا گلزار عکس محمدرضا گلزار ازدواج محمدرضا گلزار محمدرضا گلزار مهسا امینی آهنگ محمدرضا گلزار رضا گلزار محمدرضا گلزار بیوگرافی محمدرضا گلزار ازدواج همسر محمدرضا گلزار محمدرضا گلزار و همسرش هواداران محمدرضا گلزار
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین