کد خبر: 68533 A

ماریون کوتیار| فرش قرمز| جشنواره فیلم کن

حقیقتی تلخ که ماریون کوتیار در جشنواره کن فاش کرد

حقیقتی تلخ که ماریون کوتیار در جشنواره کن فاش کرد

کوتیار نام این کارگردان را فاش نمی‌کند اما می‌گوید: احساس کردم که مثل یک شیء با من برخورد می‌کند و از آن بیزار بودم.

ایران آرت: «ماریون کوتیار» امسال در جشنواره کن فیلم «دختر کوچک غمگین» (Little Girl Blue) به کارگردانی «مونا عشاش» را دارد. این فیلم زندگی کارول مادر نویسنده و عکاس عشاش با بازی کوتیار را روایت می‌کند.

یکی از صحنه‌های فیلم «دختر کوچک غمگین» نشان می‌دهد که کارگردان از بازیگر اصلی می‌خواهد حتی وقتی در حال استراحت است از نقش خود بیرون نیاید.

به گزارش 30نما، کوتیار پس از افتتاحیه فیلم در مصاحبه با «ورایتی» به این پرسش پاسخ داده است که آیا این فیلم نمونه‌ای از روابط فریب‌آمیز میان بازیگر و کارگردان را نشان می‌دهد یا نه می‌گوید: «من یک کارگردان و یک بازیگر را در رابطه‌ای فریب‌آمیز نمی‌بینم بیشتر مثل یک همکاری است. فقط یک بار برای من پیش آمد که احساس کردم یک کارگردان قصد فریب من را دارد و هیچ خوشم نیامد.»

ماریون کوتیار

کوتیار نام این کارگردان را فاش نمی‌کند اما می‌گوید: «فکر کردم: «آیا او از من سوء استفاده می‌کند به این دلیل که به گمانش نمی‌توانم آنچه را که نیاز دارد و آنچه می‌خواهد به او ببخشم، آیا چنین رفتاری ندارد؟» و احساس کردم که مثل یک شیئ با من برخورد می‌کند و از آن بیزار بودم.»

این بازیگر ۴۷ ساله در کنفرانس مطبوعاتی فیلم گفته بود که جنبش «من هم» (MeToo) هنوز راه زیادی برای پیشرفت دارد. او اضافه می‌کند: «مدت زیادی است که بازیگرم؛ در موقعیت‌هایی قرار گرفته‌ام که نباید قرار می‌گرفتم... هنوز مردان و گاهی زنان بیماری وجود دارند که از جوانان سوء استفاده می‌کنند، از شور و شوقی که در ما به عنوان بازیگر وجود دارد و از این حقیقت که ما به میل کارگردان و تهیه‌کننده وابسته‌ایم سوء استفاده می‌کنند.»

جشنواره فیلم کن ماریون کوتیار فرش قرمز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین