کد خبر: 68907 A

آرنولد شوراتزنگر| آرنولد| آزار جنسی

اعتراف آرنولد به آزار 6 زن/ ستاره فیلم‌های اکشن عذرخواهی کرد

اعتراف آرنولد به آزار 6 زن/ ستاره فیلم‌های اکشن عذرخواهی کرد

آرنولد شوارتزنگر چهره سرشناس عرصه سینما، ورزش و سیاست که در سال ۲۰۲۳ به آزار و اذیت زنان متهم شده بود، از رفتار خود عذرخواهی کرد.

ایران آرت: آرنولد شوارتزنگر بازیگر سرشناس سینما و فرماندار سابق کالیفرنیا که در سال 2023 به آزار و اذیت 6 زن متهم شده بود، از رفتار گذشته خود عذرخواهی کرد.

پنج روز پیش از انتخابات فرمانداری کالیفرنیا در سال 2003 که در جریان آن شوارتزنگر به پیروزی رسید، لس‌آنجلس تایمز با انتشار گزارشی از این اتهام پرده برداشت. در آن زمان شوارتزنگر اتهامات مذکور را نپذیرفت و مدعی شد که این گزارش‌ها ساختگی هستند، اما مدتی بعد اعتراف کرد که در برخی مجموعه‌های سینمایی رفتار بدی داشته است. او در این‌باره گفت: «درست است که من در برخی مجموعه‌های سینمایی پر سر و صدا حضور داشته و کارهایی را انجام داده‌ام که درست نبوده‌اند، اما در آن زمان فکر می‌کردم که این کارها بازیگوشی هستند»!

شوارتزنگر افزود:  «اکنون می‌دانم که مردم را رنجانده‌ام. حالا می‌خواهم بگویم که از این بابت عمیقا متاسفم و عذرخواهی می‌کنم. همه بهانه‌ها را فراموش کنید، اشتباه، اشتباه است».

به گزارش تسنیم، این بازیگر علی رغم اتهامات مذکور در انتخابات سال 2023 به پیروزی رسید. «کارلاهال» گزارشگر لس آنجلس تایمز در این‌باره می‌گوید: «من به‌شخصه تعجب کردم که انتشار این گزارش در آن مقطع، تاثیری بر پیروزی آرنولد در انتخابات نداشت؛ چراکه فکر می‌کردم افراد زیادی از این رفتار او رنجیده‌ شده باشند». 

شوارتزنگر در مجموعه مستند سه قسمتی آرنولد، به ارائه توضیحاتی درباره این رسوایی می‌پردازد و اعتراف می‌کند که رفتارش اشتباه بوده است. این مجموعه مستند قرار است 7 ژوئن  از نتفلیکس پخش شود. 

مستند سه قسمتی آرنولد پس از سریال اکشن جدید او که «فوبار» نام دارد، ساخته شده است. 

 

آرنولد شوارتزنگر آرنولد شوارتزینگر آرنولد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین