کد خبر: 71526 A

الناز شاکردوست| جشنواره فیلم فجر

بغض و اعتراض الناز شاکردوست در جشنواره فیلم فجر: نمی‌توانید من را به زور ببرید!/ ویدئو

بغض و اعتراض الناز شاکردوست در جشنواره فیلم فجر: نمی‌توانید من را به زور ببرید!/ ویدئو

الناز شاکردوست شب گذشته با پایان اکران فیلم «بی بدن» در پردیس کوروش روی سن رفت و به تندی از مدیران جشنواره فجر انتقاد کرد.

ایران آرت: الناز شاکردوست بازیگر فیلم بی بدن با حضور در پردیس سینمایی پس از اکران فیلم سعی کرد با تماشاگران به رویه مرسوم اکران‌های جشنواره صحبت کند.

شاکردوست در حالی که تیتراژ پایانی فیلم پخش می‌شد، گفت: «می‌خوام با مردم حرف بزنم. می‌خوام بگم که خوشحالم کنار شما مردم، این فیلم را دیدم. کنار شما مردم هستم. من هم مثل شما بلیت خریدم تا اینجا باشم. از آنجایی که حضور من برای داشتن هر تریبونی در جشنواره فجر خط خورده‌، فکر کردم بیایم اینجا بایستم و با شما مستقیم حرف بزنم. با شمایی که این فیلم را دیدید... دلیل اینکه این فیلم در بخش سودای سیمرغ حضور ندارد، قضاوتش را به شما و تاریخ می‌سپارم.»

او در اعتراض به صدای بلند تیتراژ خطاب به مسئولین سالن گفت: «صدایش را زیاد کنید که صدای من اصلاً نرسد. عادت کردم که صدایم به هیچ جا نرسد» و ادامه داد: «شاید برایتان سوال باشد که این فیلم در جشنواره هست. بله، در جشنواره فجر یک بخشی را به نام نگاه نو گذاشتند برای فیلم‌هایی که هیچ دلیل منطقی نمی‌توانند برای حذف‌شان ندارند و در این بخش می گذارند تا از این طریق، این فیلم‌ها را زنده به گور کنند...»

او در ادامه صحبت‌هایش گفت: «شما نمی‌توانید جلوی حرف‌های حرف زدن ماها را بگیرید...» ادامه صحبت‌های شاکردوست با ممانعت مامورین سینما مواجه شد.

او در اعتراض به این برخورد گفت: «بگذارید حرف بزنم. گفتی تریبون حق نداری. می‌خواهم حرف بزنم. نمی‌توانید منو به زور بیرون ببرید. بلیت خریدم اومدم توی سینما.»

او خطاب به مردم حاضر در اطرافش گفت: «ازتون می‌خواهم این سنگ‌هایی که به سمت‌مان پرت شده، ازش یک سنگر بسازیم. چرا که ما در یک جشنواره به سر نمی‌بریم؛ در یک جنگ فرهنگی به سر می‌بریم... آرزو می‌کنم خیلی زود روزی بیاید که جشنواره‌مون به شکل فرهنگی و تخصصی برگزار شه... این تنها خواهش منه.»
 

 

جشنواره فیلم فجر الناز شاکردوست
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین