کد خبر: 64887 A

نمایشگاه کتاب تهران

با اعلام سخنگوی سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، تا یکشنبه اول خردادماه، حدود ۲۰۰میلیارد تومان فروش مجموع نمایشگاه حضوری و‌‌ مجازی کتاب بوده است.

ایران آرت: بخش فیزیکی نمایشگاه کتاب روز شنبه به پایان رسید و بخش مجازی آن ساعت 24روز گذشته به کارش خاتمه داد. مطابق اعلام سخنگوی سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، تا یکشنبه اول خردادماه، حدود ۲۰۰میلیارد تومان فروش مجموع نمایشگاه حضوری و‌‌ مجازی کتاب بوده است.

علی رمضانی فروش نمایشگاه کتاب را از این رقم بالاتر عنوان کرد و گفت: برخی از فروش‌های نمایشگاه حضوری به‌صورت نقدی یا کارت به کارت بوده و اگر بخواهیم این برآوردها را هم در فروش حساب کنیم، مبلغ نهایی در نمایشگاه امسال بالاتر خواهد بود.

به گزارش همشهری، رمضانی همچنین درباره آرای هیأت رسیدگی به تخلفات سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران توضیح داد: به‌طور کلی 74رأی صادر شده که ارائه و فروش کتاب‌های غیرمجاز با 15رأی بیشترین فراوانی را داشته و پس از آن استفاده نکردن از دستگاه کارتخوان با 11رأی در رتبه دوم قرار دارد. ارائه و فروش آثار سایر ناشران با 9رأی، بی‌توجهی به رعایت حجاب و شئونات اسلامی با 7رأی، ارائه و فروش کتاب‌هایی که بیش از 4سال از انتشار آنها گذشته با 7رأی و ارائه و فروش کتاب‌های غیرمرتبط با موضوع سالن، با 6رأی در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

 

نمایشگاه کتاب تهران
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین