کد خبر: 65956 A

دیوید بکام، دیوید بکهام، تشییع جنازه ملکه انگلستان

سوپراستار ۱۲ ساعت در صف ایستاد/ بدون پارتی بازی و بادیگارد

سوپراستار ۱۲ ساعت در صف ایستاد/ بدون پارتی بازی و بادیگارد

سوپر استار معروف دنیا که حالا دنیای مد نگاه ویژه به او دارد ۱۲ ساعت در صف دیدار با پیکر ملکه ایستاد. در حالی که احتمالا با پارتی بازی و مراودات خاص سلبریتی می توانست در این صف نایستد

ایران آرت: دیوید بکام، ستاره سابق فوتبال انگلیس در مراسم تشییع جنازه ملکه شرکت کرد و برای دیدن پیکر او در تابوت دوازده ساعت در صف منتظر ماند.

در حالیکه هزاران انگلیسی صف کشیده بودند تا در مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت، برای خداحافظی با او پای تابوت حاضر شده و برای آخرین بار ملکه را ببینند دیوید بکام هم یکی از این هزاران نفر بود. جالب اینجا است که بکام حاضر شد برای شرکت در این مراسم دوازده ساعت در صف منتظر بماند.

بکام در مصاحبه‌ای با شبکه اسکای گفت که از ساعت ۲ بامداد روز جمعه در صف حاضر شده و اکثر افرادی که در نزدیکی‌اش بودند تا بعد از ظهر همان روز ستاره سابق فوتبال کشورشان را نشناخته بودند و همین کار بکام را راحت‌تر کرده بود. زمانی که هواداران متوجه حضور دیوید بکام در کنارشان می‌شوند بازار سلفی گرفتن با او داغ می‌شود. بعد از مدتی ازدحامی قابل توجه در نقطه حضور بکام شکل می‌گیرد تا جایی که صف شرکت‌کنندگان در مراسم ملکه در آن نقطه متوقف شده و جلو نمی‌رود.

بکام در این مصاحبه گفت: روز سختی بود. ولی شنیدن داستان‌ها و خاطرات کسانی که در صف ایستاده بودند برای من باارزش بود. دریافت نشان از ملکه خاص‌ترین اتفاقی بود که تا حالا برای من افتاده. من با پدربزرگ و مادربزرگم به کاخ رفتیم. هیچوقت یادم نمی‌رود.

 

دیوید بکام که برای تیم ملی انگلیس ۱۱۵ بازی انجام داد در سال ۲۰۰۳ از طرف ملکه الیزابت نشان لیاقت بریتانیا را دریافت کرد. 

 

 

دیوید بکام دیوید بکهام تشییع جنازه ملکه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین