کد خبر: 66175 A

سلبریتی های ایرانی، اعتراضات خیابانی

کیهان : داشتن شناسنامه ایرانی که نشانه ایرانی‌بودن نیست! هست؟! ...در کجای دنیا چند هنرپیشه دم‌ دستی را به عنوان مفاخر زنان کشور خود معرفی می‌کنند؟!

ایران آرت: کیهان نوشت: دیوارنگاره میدان ولی‌ عصر (عج) را چه کسانی سفارش داده‌اند و چه کسانی تصویر برخی از هنرپیشه‌های بی‌سواد و پیر و پاتال را در آن جای داده‌اند؟! ملت چه گناهی کرده‌اند که باید تاوان اشتباهات فاحش سفارش‌دهندگان این دیوارنگاره را بدهند؟!»

به گزارش ایسنا، روزنامه کیهان نوشت: «دیوارنگاره میدان ولی‌ عصر (عج) را چه کسانی سفارش داده‌اند و چه کسانی تصویر برخی از هنرپیشه‌های بی‌سواد و پیر و پاتال را در آن جای داده‌اند؟! ملت چه گناهی کرده‌اند که باید تاوان اشتباهات فاحش سفارش‌دهندگان این دیوارنگاره را بدهند؟! چند تن از خانم‌هایی که به حضور تصویرشان در این دیوارنگاره اعتراض کرده و خواستار حذف آن شده‌اند، پیش از این هم در برخی از بزنگاه‌ها با دشمنان مردم همراهی و همسویی داشته‌اند؛ ضمن آنکه از هیچ ویژگی قابل اشاره‌ای نیز برخوردار نیستند و تعجب‌آور است که سفارش‌دهندگان دیوارنگاره از این نقاط سیاه در کارنامه این عده (و نه همه آنها) بی‌خبر بوده‌اند! در کشور ما هزاران زن فرهیخته و عفیف با تحصیلات عالی و فعالیت‌های گسترده و سودمند اجتماعی حضور دارند که از سوابق درخشانی در عرصه‌های علمی و خدمات برجسته به مردم نیز برخوردارند و انتظار می‌رفت از تصاویر آنها در دیوارنگاره استفاده شود که نشده است!

گفتنی است نصب این دیوارنگاره در میدان ولی‌ عصر (عج) بلافاصله با اعتراض شدید و گسترده مردم روبه‌رو شد که حضور چند زن مورد اشاره را توهین به ملت و زنان صاحب‌نام‌، تحصیلکرده، عفیف و مادران و همسران شهدا می‌دانستند و صد البته حق داشتند. در کجای دنیا چند هنرپیشه دم‌ دستی را به عنوان مفاخر زنان کشور خود معرفی می‌کنند؟! کجای مواضع و عملکرد آنها با یک زن ایرانی اصیل همخوانی دارد؟! داشتن شناسنامه ایرانی که نشانه ایرانی‌بودن نیست! هست؟! به عنوان مثال، چند هنرپیشه مورد اشاره در همین ماجرای فوت خانم مهسا امینی بدون کمترین اطلاع و تنها به این علت که دشمنان بیرونی و دنباله‌های داخلی آنها فوت ایشان را ناشی از ضرب و شتم معرفی کرده بودند، با آمریکا و اسرائیل همنوا شدند. آنها در خسارت آشوبگران و قتل مردم بی‌گناه سهیم هستند و باید محاکمه شوند. بدیهی است که جای‌دادن تصویر آنها در دیوارنگاره یادشده و در کنار برخی از خانم‌های فرهیخته، اهانت به زنان فرهیخته کشورمان است.

خوشبختانه این دیوارنگاره بعد از اعتراضات گسترده مردم جمع‌آوری شده است و امید آنکه در اینگونه موارد از افراد زبده و توانمند استفاده شود تا رخداد پلشت مورد اشاره تکرار نشود.»

پایان مطلب روزنامه کیهان

 

 

روزنامه کیهان اعتراضات خیابانی سلبریتی های ایرانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین