کد خبر: 67858 A

فرامرز صدیقی، بازیگر، بازیگر پیشکسوت

خبر تازه از وضعیت جسمی فرامرز صدیقی| حال آقای بازیگر چطور است؟

خبر تازه از وضعیت جسمی فرامرز صدیقی| حال آقای بازیگر چطور است؟

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از ترخیص فرامرز صدیقی، هنرمند پیشکسوت از بیمارستان خبر داد و گفت: با توجه به بهبود نسبی استاد صدیقی، با هماهنگی تیم پزشکی، مقرر شد روند درمانی وی در منزل ادامه یابد.

ایران آرت: به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی صندوق اعتباری هنر، سید مجید پوراحمدی ضمن قدردانی ازکادرپزشکی بیمارستان محل بستری فرامرز صدیقی بازیگرسینما ، تلویزیون و تئاتر کشورمان، یادآور شد: طی هفته های گذشته، بلافاصله پس از کسب اطلاع از بستری شدن وی، به نمایندگی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بیمارستان محل بستری این هنرمند رفته و در گفتگو با همراهان ایشان در جریان روند درمانی وی قرار گرفتیم.

رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر در ادامه اظهار داشت: ما قدردان اهالی فرهنگ، هنر و رسانه هستیم. بی‌تردید تکریم پیشکسوتان و پرچمداران عرصه فرهنگ و هنر از رویکردهای مهم صندوق اعتباری هنر است. تمام تلاش ما این است علی رغم محدودیت های بودجه ای گامی هرچند کوچک در جهت رفاه حال هنرمندان کشور برداریم.

پوراحمدی همچنین با اشاره به نیاز به ادامه روند درمانی این هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون کشور پس از ترخیص از بیمارستان، تأکید کرد: صندوق اعتباری هنر، تمامی تلاش خود را به کار خواهد بست تا استاد صدیقی در شرایط بهتری دوران بیماری را طی نمایند و تا سلامتی و بهبودی کامل وی، همراه و در کنار این هنرمند عزیز هستیم.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر ابراز امیدواری کرد تا وضعیت درمانی و جسمی استاد فرامرز صدیقی همچنان رو سلامتی و بهبودی کامل رفته و شاهد حضور ایشان در صحنه های هنر کشور باشیم.

 

بازیگر فرامرز صدیقی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین