کد خبر: 68159 A

وزیر ارشاد| وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی| محمدمهدی اسماعیلی

شایعات عجیب درباره وزیر ارشاد/ ماجرا از یک حکم شروع شد

شایعات عجیب درباره وزیر ارشاد/ ماجرا از یک حکم شروع شد

در حالی که سایت وزارت ارشاد خبر داده در ساعاتی پایانی شب گذشته سید محمد اسماعیلی، وزیر ارشاد سرزده از نمایشگاه کتاب در آستانه افتتاح بازدید کرده، شایعات عجیب درباره ادامه کار او در وزارت ارشاد پیچیده است.

ایران آرت: سایت وزارت ارشاد ، سه دقیقه مانده به پایان روز ۱۹ اردیبهشت یعنی ساعت ۲۳:۵۷ دقیقه خبر داده است: محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ در فاصله یک روز مانده به آغاز سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور سرزده در مصلی امام خمینی (ره) به عنوان محل برپایی نمایشگاه از آخرین روند آماده‌سازی بخش های مختلف نمایشگاه بازدید به عمل آورد.

این خبر در حالی اطلاع رسانی شده که شایعه ای عجیب در میان این وزارت‌خانه پیچیده که اسماعیلی وزارت ارشاد را به مقصد وزارت میراث فرهنگی و یا کشور ترک می کند!

هیچ رسانه ای چنین گمانه ای را منتشر نکرده است اما در میان جامعه هنری و فضای عمومی وزارت ارشاد این خبر پیچیده است!

پیگیری ایران آرت صحت چنین گمانه ای را تایید نمی کند و حضور اسماعیلی در تمامی برنامه های وزارت ارشاد موید این نکته است.

برخی به ایران آرت خبر داده اند گویا این شایعه زمانی شکل گرفته که وزیر ارشاد برای سید محمد هاشمی معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت ارشاد حکم قائم مقامی وزارت ارشاد را صادر کرده است.

البته چنین حکمی نیز در پرتابل سازمانی وزارت ارشاد وجود ندارد اما به فرض وجود چنین حکمی هم این اتفاق در وزارت ارشاد مسبوق به سابقه است و ربطی به پایان کار وزیر ندارد. احمد مسجدجامعی و حسین انتظامی از کسانی بودند که پیش تر چنین مسندی را در اختیار داشتند.

تا لحظه تنظیم این متن این خبر شایعه با طعم سوءتفاهم است اما باید دید در روزهای آینده ممکن است این سوءتفاهم رنگ واقعیت بگیرد؟

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وزیر ارشاد محمدمهدی اسماعیلی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین