کد خبر: 49297 A

آندریا بوچلی به کرونا مبتلا شد

آندریا بوچلی به کرونا مبتلا شد

بیش از یک ماه پیش آزمایش ویروس کرونا این هنرمند ۶۱ ساله ایتالیایی مثبت شد اما وی این موضوع را رسانه‌ای نکرد.

ایران آرت: آندرئا بوچلی، خواننده سرشناس اپرای ایتالیا روز سه‌شنبه ۲۶ مه (شش خرداد) اعلام کرد که به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شده بود اما هم اکنون بهبود یافته است. وی تجربه خود از این بیماری را یک «کابوس» توصیف کرد.

به گزارش ایران‌آرت، بوچلی که از سن ۱۲ سالگی بینایی خود را از دست داده است، در زمان اوج شیوع ویروس کرونا در ایتالیا با حضور در کلیسای گوتیک میلان و با همراهی یک نوازنده ارگ، چهار آواز را اجرا کرد. اجرای زنده «موسیقی برای امید» در شب عید پاک تاکنون بیش از ۴۰ میلیون بار در یوتیوب دیده شده است.

به نقل از یورونیوز، بیش از یک ماه پیش آزمایش ویروس کرونا این هنرمند ۶۱ ساله ایتالیایی مثبت شد اما وی این موضوع را رسانه‌ای نکرد.

وی در بیمارستان پیزا زمانیکه برای اهدای پلاسمای خونش با همسرش حاضر شده بود، گفت: «یک فاجعه بود. تمام خانواده من مبتلا شدند.»

پلاسمای خون بیماران بهبود یافته از ویروس جدید کرونا مورد استفاده محققانی قرار می‌گیرد که امیدوار به درمان این بیماری با استفاده از این ماده هستند.

بوچلی گفت: «همه ما تب داشتیم و عطسه و سرفه می‌کردیم.» وی البته تاکید کرد بیماری در آن‌ها شدید نبوده است.

این هنرمند افزود: «ما به‌خوبی این بیماری را پشت سر گذاشتیم گرچه مجبور شدم کنسرت‌هایم را لغو کنم و یک تجربه بد بود.»

وی درباره تجربه این بیماری گفت: «مثل زندگی در کابوس بود زیرا حس می‌کردم دیگری کنترلی روی چیزی ندارم. امیدوار بودم زودتر از این کابوس بیدار شوم.

 

آندریا بوچلی آندرآ بوچلی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین