کد خبر: 63305 A

تنوع محصولات لیدی گاگا جالب است

ایران آرت: لیدی گاگا، خواننده، بازیگر شناخته شده در کنار حرفه هنری خود ، با ارائه ۲۷ محصول متنوع در بازار تجارت نیز حضور دارد .

تنوع محصولاتی که با نام او به بازار می آیند علاوه بر پوشاک، فلوت شامپاین، پازل، بالش، صابون و چکمه‌های بارانی است .

از مشاغل تجاری گاگا به برند لوازم آرایشی گیاهی هاوس لابراتوریز است که در سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی شد.

میانگین قیمت محصولات لیدی گاگا ۶۱.۳۴ دلار است.

گفته می شود درآمد حاصل از فروش این محصولات سالانه ۱۵,۸۲۳,۵۱۷ دلار برای او آورده مالی دارد.

استفانی جوآن آنجلینا جرمنوتا (که بیشتر با نام لیدی گاگا شناخته می‌شود)، با همین در آمد توانسته به عنوان پردرآمدترین زن در بسیاری لیست ها و ترین ها حضور یابد. این میزان درآمد، حدود ۱۰ درصد از ۱۵۰ میلیون دلار دارایی خالص او است.

لیدی گاگا در اوایل دهه ۲۰۱۰ وارد صحنه موسیقی پاپ شد. در واقع، او از موفقیت موسیقی خود برای شروع حرفه بازیگری خود استفاده کرده است که قبلاً جوایز و نامزدی‌های متعددی را نیز برای او به ارمغان آورده است.

از افتخارات شاخص لیدی گاگا می‌توان به ۱۲ جایزهٔ گرمی، ۱۸ جایزهٔ ویدئو موسیقی ام‌تی‌وی، ۱۶ رکورد جهانی گینس، افتخاراتی از تالار مشاهیر ترانه‌سرایی و شورای طراحان مد آمریکا و هنرمند سال (۲۰۱۰) و زن سال مجلهٔ بیلبورد اشاره کرد.

نام او در چندین رتبه‌بندی قدرت فوربز گنجانده شده‌است و رتبهٔ چهارم بزرگ‌ترین زنان در موسیقی (۲۰۱۲) از وی‌اچ‌وان را کسب کرده‌است. 

مجله تایم در سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۹ از او به عنوان یکی از ۱۰۰ شخص تأثیرگذار در جهان یاد کرد و نامش را در فهرست ۱۰۰ آیکان مد تمام دوران قرار داد.

فعالیت‌های بشردوستانه و کنشگری او بر آگاهی از سلامت روان و حقوق ال‌جی‌تی‌ای تمرکز دارد. او در سال ۲۰۱۲ بنیاد اینگونه زاده شده‌ام را تأسیس کرد؛ یک سازمان غیرانتفاعی با هدف توانمندسازی جوانان، بهبود سلامت روانی و جلوگیری از زورگویی.

جوایز گرمی لیدی گاگا جایزه ویدئو موسیقی ام تی وی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین